Kuriózna situácia z ruských ciest zapríčinená prekrásnym výtlkom?

Výtlk na preplnenej cesteAutor: monssi3 689 videní

Rusi objavili inovatívny spôsob ako bojovaťAutor: angerfistt569 videní

Hlboký „výtlk“ na ceste si vodič nevšimolAutor: angerfistt15 584 videní

Ako opraviť výmoľAutor: moriak50 075 videní

Ako sa robia cesty v Bielorusku?Autor: medialko37 802 videní

Príliš natlakovaná pneumatika explodovala,Autor: tegernako39615 748 videní

Pozor na ceste na traktory pred vamiAutor: naceste3 133 videní

Mentálni atléti si vôbec nevšimli, že imAutor: uhorkac14 911 videní

Pneumatika, ktorá len tak ľahko nevyfučíAutor: maschinero31 200 videní

"Dziura" na ceste (Poľsko)Autor: dynamitero37 837 videní

Obúvanie 900 kg ťažkej pneumatiky pomocouAutor: noone26 115 videní

Menšia diera uprostred cestyAutor: angerfistt982 videní

Pneumatiky dragsterovAutor: uhorkac49 385 videní
majky708 pred 13 rokmi
ja vazne nechapem ako tam mozete vidiet nejaky vytlk ci nieco ine .... jasna znacka po pneumatike ostala na ceste a keby tam bol nejaky vytlk tak by ho chytil aj prednym kolesom nie ...
caporegime pred 13 rokmi
keby to bolo jeho koleso tak disk nechal kde? :D...on len presiel po pneumatike ktora tam bola aby si vodici vsimli vytlk
janoschkarol pred 13 rokmi
hehe...veselo je na tych cestach
bmwperformance pred 13 rokmi
nechcem byt mudry ale podla mna to nebol vytlk, podla mna to bola pneumatika na ceste a ten akoze vytlk je odtlacka alebo ako to mam opisat proste odtlacka od pneumatiky ako po nej presla zadna naprava :) tolko moj nazor :P
andre2978 pred 13 rokmi
Mal poriadne šťastie že pritom uhýbaní nič nešlo v protismere.
jozeficek pred 13 rokmi
nato ako sa mu na chrbát lepil, rýchlo zareagoval...
patrik02468 pred 13 rokmi
dobry reflex mal ten vodic
mrsoplik pred 13 rokmi
No chápem že ten výtlk bol veľký ale asi ani ten nákladiak nebol v 100% stave
olivers pred 13 rokmi
Automaticky som sa už uhol, keď letele tá pneu. :D :D
miffo76 pred 13 rokmi
to uz nebol výtlk ale studna
peter990 pred 13 rokmi
Na slovensku by mu po 100 metroch cesty vyleteli všetky :D
tigrica pred 13 rokmi
Bum :D
skynets pred 13 rokmi
Bliat & Job tvoju mat - som nic ine ani necakal ;];]
samco pred 13 rokmi
:D čoto dneska... samé poburujúce videa :D
jalegend pred 13 rokmi
ked uz niekto sem da video..tak aspon nech pise to co vidime..ziadny vytlk na ceste..dole bolo pisane uz..a spravne..rezerva sa uvolnila a padla..ziadna pneu.sa nevyzula za jazdy.
miro123456 pred 13 rokmi
Optimus, kľud :D
stanley2112 pred 13 rokmi
jaka flegma ten vodič nakladiaku :D
tornado11 pred 13 rokmi
a magor ten šofér čo to auto odstavil .
xxrumbo pred 13 rokmi
nieco podobne som zazil, ked som raz davno siel zo skoly domov ... stali sme s kamaratmi na zastavke cakali na bus a videli ako sa k nam blizi avia ... a len tak ako mimochodom jej odletelo prave zadne koleso a pekne si to sinulo rovno k nam ... nastastie sa teren okolo cesty zvazoval koleso sa teda stocilo a pristalo asi 3 metre za zastavkou ...
zabizverinuazec pred 13 rokmi
pokus o vraždu výtlkom.....