A je zarobené. Príroda je nevyspytateľná.

Silné krupobitieAutor: xavax8021 589 videní

Apokalyptické krupobitie v Poltave (Ukrajina)Autor: castaneasrativa89 400 videní

Extrémne veľké krúpy rozbíjali sklá naAutor: russianthings23 049 videní

Keď ťa chytí na mori krupobitie (Neapol)Autor: mieschocker43 433 videní

Krúpy ako grapefruit (USA)Autor: conan61 136 videní

Krupobitie počas tornádovej sezóny v ArkansaseAutor: majklnajt14 517 videní

KrupobitieAutor: peter6926 660 videní

Extrémne výdatné krupobitie v Gatlinburgu (USA)Autor: conan42 026 videní

Sleduj, práve začína krupobitie a možno zAutor: loktibrada10 706 videní

Krúpy ako golfové loptičkyAutor: che44 554 videní

Krúpy veľké ako bejzbalové loptičkyAutor: luda27 042 videní

Extrémne silné krupobitie v Mexico CityAutor: karolko16 719 videní

Vinohrad v španielskej Valencii po extrémneAutor: godzilla13 907 videní
gatyaszan pred 10 rokmi a 3 m
v takomto prípade treba okna otvoriť :)
kadernik34 pred 10 rokmi a 11 m
Nakopat do zadku tu jaciacu zensku a poslat ju prec nech je klud.
fotocykl pred 12 rokmi a 12 m
tusim radsej pocuvat omajgatovanie
mirusa0802 pred 13 rokmi
poľské okná, nečudo :D
marusik pred 13 rokmi
pár rokov nazad aj Dolnom Kubíne a okolí sa prehnal taký masaker-padali krúpy ako vajcia-okná,strechy na padrť,kamošovo auto vyzaralo ako po prestrelke,okná vysypané,kapota a strecha,samá jama....a mnoho ďalších tiež....((((
konrad pred 13 rokmi
Ako chapem zle počasie.. zničene okna... ta škoda... ale to tam plakanie tej ženy je asi podla mna trošku prehnane
smotra pred 13 rokmi
bľaaaa suka, na xuj
busyman pred 13 rokmi
zajibistie
jumbo pred 13 rokmi
Polska kvalita :D
unikatil pred 13 rokmi
jak ja neznasam tu babsku histeriu...chlap si s tym v klude poradi a zeny len skriekaju a nic nevyriesia
pantherito pred 13 rokmi
stále čakám kedy dojde poriadne krupobitie na Lunik... :(
eraserko pred 13 rokmi
poľské okná že ?
cristeenique pred 13 rokmi
To majú za trest aké SHITY ku nám dovážajú! Trest od Boha :D
souls pred 13 rokmi
šipko šipko vycvengaj me do begondy :D
tomek36 pred 13 rokmi
ale čo autá :/
maty009 pred 13 rokmi
davnejsie bolo aj v ziline podobne len kus vecsie padaly nam rozbombardovalo celi pristresok
breakloff pred 13 rokmi
škrieka ak pavián do pče
squadron pred 13 rokmi
odporúča 9 z 10 sklenárov :D
pantherito pred 13 rokmi
neviem ci by to pomohlo, ale tak keby otvorilo to okno , mozno by ho nerozbilo...
skynets pred 13 rokmi
co okno ale dole auta treba ratovat !!!!