Majiteľ ho varoval, nedal si povedať.

Nemyslím si, že spadne do bazéna! Ja si zasAutor: uhorkac9 731 videní

Veď ten pes vôbec nevie plávať!Autor: sharks18 259 videní

Hoplá, hoplá, hopsasa v autodielniAutor: demonoid14 613 videní

Kočner skáče do bazéna 2Autor: dougquaid28 079 videní

Sám sa z bazéna nedostane (USA)Autor: zajacit25 323 videní

7-ročný záchranár (Brazília)Autor: tanna24 862 videní

Dnes asi grilovať už nebudemeAutor: uhorkac13 836 videní

Ukážeš mi, koľko zhybov urobíš?Autor: loktibrada10 697 videní

Dostať býka z bazénu nie je také jednoduché,Autor: biolog13 527 videní

Ako dostal mozgonaut Mohamed pri bazéne skvelýAutor: buchnad13 792 videní

Kočner skáče do bazénaAutor: dougquaid31 875 videní

Človeče, nerob to!Autor: bosstonmarsden27 915 videní

Ten náš buldog je veľmi zlatý, no nie jeAutor: lajkit7 127 videní
jozeficek pred 13 rokmi
teraz mala aj pána sotiť do bazéna zato, že sa smial...:D
macinka pred 13 rokmi
moj pes by tam skončil s odrazom od kraja a s radosťou :D
ususenypotkan pred 13 rokmi
velké hrdlo vela ráči
sams0n pred 13 rokmi
ona si len kráča po vede akokeby nič a pláva a ja keď spravím to isté tak som s toho pči a volám kamarátov aby helpli
jurif1 pred 13 rokmi
No-zúbky sú už umyté a teraz šup-do bazéna :D
wrc555 pred 13 rokmi
Ked ten pes plaval tak by sa tam hodila pesnicka: cause i got high, cause i got high, because i got hiiigh :D
kadan pred 13 rokmi
plavčik :D
mytx pred 13 rokmi
aka lahkost pri plavani :D
kurt333 pred 13 rokmi
:D :D aha ked kráča jeden schod netrafí :D :D
beznicku pred 13 rokmi
veľmi pekný pes :) v buducnosti by som chcel mať takeho, zažiješ kopu srandy, lásky ved predsa, najlepsi priatel cloveka je pes momentalne si to nemozem dovolit kedze byvam s rodicmi v byte :D
skaryn pred 13 rokmi
Psy sú tak zlato tupí... :D
fossee pred 13 rokmi
dufal som ze tam spadne :D :D podarilo sa
dexterpd pred 13 rokmi
presne ako rodičia deťom... :D nechoĎ tam lebo spadneš ... aahaaahaaaa maaammmiiii :D
unknown26 pred 13 rokmi
tolká potupa a ešte ma aj natáča, pomyslel si
milko pred 13 rokmi
tu moj hafan miluje vodu.len taky mensi problem s jeho dilemou..do cistej vody nevleze ani za pana,ale v spinavej mlake sa vykupe jak male decko :D
mat22334455 pred 13 rokmi
aj ja chcem bazen O.o
amfetamin pred 13 rokmi
zlaty psik :)
111kubo pred 13 rokmi
trosku plytky bazen ked aj pes dostane na dno :D
com3533 pred 13 rokmi
aký naštvaný :D
blacklng pred 13 rokmi
Keď sa zlakol, som si myslel že ten pes sa topí a nevie plávať :D a hovno on dočiahol :D