Ďalšie videjko z Ameriky v ich obľúbenom formáte 9:16. Žena v bielom sa snaží okradnúť ženu na invalidnom vozíku. Vtom však zakročí náhodný okoloidúci...

Ninja kop - Nová verziaAutor: loller2 982 videní

Kop a pádAutor: pkzvsvk9 114 videní

Poprosím kopačku na bradu! (MMA)Autor: rasto2101152 095 videní

Richardov kopAutor: kokot2827 559 videní

Ninja korytnačkyAutor: excenter13 924 videní

Ninja Factor - atlétkaAutor: lenin67 056 videní

Pravý ninjaAutor: furikar37 719 videní

Ninja na uliciAutor: duri0820 775 videní

Fruit Ninja v reálnom živote! #2Autor: adampl26 488 videní

Mestský ninjaAutor: h4cker21 314 videní

CS:GO Ninja DefuseAutor: s4562 517 videní

Ninja - lezenieAutor: duri0813 964 videní

Ninja Korytnačky a TřískaAutor: shari9 852 videní
loller pred 13 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/1a68c/ninja_kop_nova_verzia.html
p1xo pred 13 rokmi
ajfonaci raz nepochopia ako drzat mobil pri nahravani ...
killvalli pred 13 rokmi
↑ + → + □ + ∆= comboooooo .......................... playstation
muaytha1 pred 13 rokmi
jak letela :D
stu4rt pred 13 rokmi
viete prečo je to ich obľúbený formát ? ... Je to formát iphonu ..
harryp98 pred 13 rokmi
lee sin :D
feorr pred 13 rokmi
neviem ci mam kameramanovy vynadat ze nepomohol alebo ho pochvalit ze to natocil :D a nielen pri tomto videu
satanovsyn pred 13 rokmi
Zasluzila si !!!!!
iiiisuzyiiii pred 13 rokmi
V niektorých prípadoch si aj žena zaslúži takúto kopačku :D
milko pred 13 rokmi
ak by mali azijcania tie ich sikme oci vertikalne,tak by videli asi take velke hovno ako my teraz :D
1010 pred 13 rokmi
9:16 kde na to prisly lezie mi to na nervy
newmemberofjefas pred 13 rokmi
vitajte v multikulti
jozeficek pred 13 rokmi
už ten rozbeh sa dal čakať ako triaslo kamerou...:D
chcem pred 13 rokmi
mne sa zdá že to natáčal horalkou.
pichajaba pred 13 rokmi
ten co to nataca sa tesi jak decko ne aby jej pohol on ... trapak
qualit1 pred 13 rokmi
joko tobi geri
evel pred 13 rokmi
ten kameraman je riadny k*k*tk*. Za prvé - nepomohol. Za druhé - mal blbé kecy. Za tretie - je tupá ovca, ktorá nevie otočiť ten drbnutý ajfón
luboharman pred 13 rokmi
Ženy treba občas biť.
hejnoslav pred 13 rokmi
bolo to iba medzi nimi, nechápem nač sa tam ten tarzan na lijáne dosral
bocan135mod pred 13 rokmi
pretocte na 0:43 .......