Gruzínky kvartet zabíja nudu v odletovej hale.

Keď divadelná skupina cestuje lietadlomAutor: oldie123 820 videní

Zvučka z Ružového pantera v acapella podaníAutor: oldie10 463 videní

Lorde - Royals (AcaBells acapella)Autor: superman9926 568 videní

Loituma - Ievan Polkka (1996)Autor: oldie51 864 videní

Nuda - Moja tvorbaAutor: tokok23 640 videní

The Voca people - nové vystúpenieAutor: miko4x424 475 videní

L'AMOUR TOUJOURS (A cappella)Autor: katka12 805 videní

Talentmania 4.semifinále - Shadow KvartetAutor: world4 649 videní

Every Breath You Take (A capella)Autor: vincentvega30 331 videní

Van Canto - Lost ForeverAutor: jasa3 745 videní

The Voca people - Queen's TributeAutor: nevada45 684 videní

Xula, my sme už prileteli, vstávaj!Autor: uhorkac16 100 videní

Pentatonix - Crusin' for a Bruisin'Autor: noone7 443 videní
spako333 pred 12 rokmi a 2 m
To je tradicny ritual pred unosom lietadla :D :D
hollecy pred 12 rokmi a 3 m
Pán v modrom ich zrejme povazuje za arabov :D
jarosval pred 12 rokmi a 3 m
A dovolali sa nakoniec alebo nie?
plazma pred 13 rokmi
Onur tam je :D
hromotlk pred 13 rokmi
ja by som sa bal ze to je modlidba pred atentatom :(
laura123456789 pred 13 rokmi
oňuur :D :D :D :D
vyplodfantazie pred 13 rokmi
Názov piesne prosíííím :)
pato05323 pred 13 rokmi
Super, vzadu môžte vidieť ako im tá pani tlieska :)
stanley77 pred 13 rokmi
ja tak spievam na zachode na mojom trone :D
judasdaniel pred 13 rokmi
ten v klobuku ked to odpaluje do tých výšok tak to je masaker
sh4d0w pred 13 rokmi
na konci som cakal bombu :D
matadoro pred 13 rokmi
možno to vyzneje divne, ale neviete náhodou kde by som našiel viac takých pesničiek ? :-) docela sa mi to páči... Aspon názov nejakej skupiny alebo hocijaku pesničku.... ďakujem
wandalko pred 13 rokmi
Po takomto zážitku by som s nimi do lietadla asi nenastúpil :D
duri24 pred 13 rokmi
Čo som počul Gruzínci sú neskutočné hrdý národ.. Nám rozprávala triedna raz, že bola na výmennom pobyte v Nemecku a práve Gruzíncov mali tam.. a bavili sa medzi sebou a že tí Gruzínci vedeli a spievali národne piesne...dokonca im tam ich historický epos vyše hodiny recitovali.. že sa až cítili trápne oproti ním keď vedeli trochu z Mor ho! povedať .. veru netreba im hokej alebo futbal aby si bili do pŕs za svoj národ, máme sa čo učiť
rasto007 pred 13 rokmi
Je to pekné, no určite počas letu na nich ľudia mysleli :D :D
babetta333 pred 13 rokmi
a zaspievali to velmi pekne a keby niektory mudrlanti nevedeli je to ich narodná piesen
babetta333 pred 13 rokmi
mg tie vase komenty ze teroristi gruzinci niesu ziadny teroristi ako sa niektory z vas myslia
loolko pred 13 rokmi
krasne,... škoda tých obmedzených komentárov typu čakal som kedy sa odpália, čo tu dávate , čakal by som to od amíkov ale od slovákov pomenej, som trochu prekvapený
lienka238 pred 13 rokmi
pekne im to spieva :)
cubame pred 13 rokmi
je to obdivuhodný spev......mudrlanti,čo kritizujú.....počúvajte si ďalej Rytmusa....to vám a vašemu IQ úplne stačí.............