Hamburgery na fotke a v skutočnosti. Prečo je to tak? Dozvieme sa vo videu.

Ruský kvalitný McDonald'sAutor: angerfistt658 videní

Ronald McDonald rád šlukuje cez BigMacAutor: buchnad14 995 videní

Čo nenájdete v každom McDonalde?Autor: prcmucha3 873 videní

Ako sa v McDonald's pripravujú burgre?Autor: esterina14 358 videní

Burgery - McDonald's vs LidlAutor: monssi9 081 videní

Ako neprísť o desiatuAutor: povalasky10 683 videní

McDonald 15 rokov v ČRAutor: mundy2431 563 videní

USA: Žena napadla obsluhu McDonald'sAutor: maban80 199 videní

MysteryGuitarMan a McDonald'sAutor: wrayeer4 061 videní

Nech sa páči, dobrú chuť!Autor: jurone89 002 videní

Kovboj išiel do Mekáča (USA)Autor: pelargonium2 643 videní

Mcdonald's - Nežerte to!Autor: mino2513 478 videní

Striptíz made in McDonald'sAutor: antverti52 539 videní
jolan182 pred 10 rokmi a 9 m
presne tak.... tam nemaju cas na to aby ho tak pekne upravili... ale naplut don a obtret pod pazuchu a medzi vajcia ... na to cas maju
djblendas pred 11 rokmi a 10 m
ja som videl tiež tu na mojevideo(nchce sa mi hladat link)bolo vsetko z gumy :)
fanix pred 12 rokmi a 4 m
tam nechodim chvalabohu :D
martinspace pred 12 rokmi a 6 m
MCD sa nezastávam, jedlo je tam drahé, ale raz za čas si tam dám hranolky. A tí čo tu píšete, že aký humus tam predávajú a že neviete, čo do seba pcháte, tak ruku na srdce, koľký z vás si po dopísaní komentáru vyjdú zapáliť cigaretu ? :)
parokvrozku pred 12 rokmi a 11 m
http://www.mojevideo.sk/video/c299/ako_sa_robi_hamburger_do_reklamy.html
pitoculi pred 13 rokmi
nechvalim sa ludia ale ja zijem v BE a tu MCdonalds je suuprovy vinikajuci ja kazdy tyzden v nedelu MCd a tak cez tyzden Kebab alebo FransHamburgers ;)
habibi pred 13 rokmi
..nemame sajnu,ako nam to pripravuju..:)..hlavne ze nam chuti..:D
profitlucent pred 13 rokmi
raz vzivote som bo v mcdonalde aj to som si nic nekupil :D
cibulkovane pred 13 rokmi
kks ked vidim ten zmrazeny kus hovna bleee... Nevyzera to vobec prirodzene
volcan0 pred 13 rokmi
mnam ;) ale ja som skor na bigmacki
sm0ky777 pred 13 rokmi
Ako môže niekto toto žrať nepoviem dám si raz za čas fast food ako napr Bageta ale v živote by som nedal 2 eura za malú sračku s ktorej sa nenažerem a nemám istotu čo tam je za sajrajt..
crosscut pred 13 rokmi
Mcdonalds - GET FAT .. Hamburgre nemusim
nonormal pred 13 rokmi
ani zadarmo...
kikloop33 pred 13 rokmi
len retard sa spita taku otazku preco to inak vyzera
kub111 pred 13 rokmi
,,práve som si kúpil ...ved nic neplatil ..
cewwines01 pred 13 rokmi
big tasty, jednie ktore stoji za tie prachy :D mnam :D :D
kwenes pred 13 rokmi
ešte sa budú obhajovať .. fuj tajbl .. nech si tie sračky pekne nechajú .. ešte k tomu tie ceny .. 130KČ jeden mini hamburger .. za tie peniaze si človek kúpi jedlo v reštike .. prípadne minimálne dva kebaby ..