Kreatívna reklama na energetický nápoj IBIZIOUS a klub Matinée Ibiza.

Energetický nápoj CultAutor: tigrica43 187 videní

Reklama na energeticky napoj XSAutor: sojka199210 316 videní

Matinée Amnesia Ibiza 2013Autor: saintpepo3 462 videní

Matinée Amnesia Ibiza 2012 Official VideoAutor: saintpepo3 404 videní

Energetický nápojAutor: 1080p4 841 videní

Nový energetický nápojAutor: zuzkaa26 857 videní

Tiger nepe reklamaAutor: gabqo2 317 videní

GIFkový chlapíkAutor: titulkac35 808 videní

Ako naštartovať autoAutor: katka20 255 videní

Reklama na Monster doctor (moj nápad)Autor: maaaarko2 602 videní

Návod ako vyrobiť Red Bull domaAutor: tchoroid88 629 videní

Ruská reklama na tonizujúci nápoj IntantrinAutor: bazmegistan36 764 videní

Orangina - Skvelá reklamaAutor: benyxxxx17 606 videní
rado3 pred 13 rokmi
Nejaká dlhá reklama :D
seko0408 pred 13 rokmi
to uz by som nenazval reklamou ale dokumentom :D
valecnik pred 13 rokmi
už by to mohlo dôjsť na Slovensko
ususenypotkan pred 13 rokmi
no nekup to
ando221 pred 13 rokmi
Neviete niekto song? :)
eighty pred 13 rokmi
80te roky :)
pyrochemik pred 13 rokmi
ja sa smejem jak ľudia žerú tie reklamy :D napríklad redbul a obyčajný kauflandský crazywolf majú úplne rovnaký obsah kofeínu a taurínu a aha ten cenový rozdiel
jozeficek pred 13 rokmi
ako dosť dlhá reklama pre tento druh energetického nápoj...:D
milkomaxx pred 13 rokmi
Tak toto je už silná káva :D :D 4 minutova reklama zo 70 rokoch :D
samsebepan pred 13 rokmi
pride santa claus do somalska a pyta sa deti. co ste dnes papkali??? deti:nic! santa: kto nepapa nedostane darceky... :-)
pekloqq pred 13 rokmi
vdaka bohu nemáme u nas 4minutove reklamy :D
stramak pred 13 rokmi
Napadlo vas nekdy proc se toci reklamy jen na tyhle sracky? A proc jsou tyto napoje tak slavne a oblibene? To je sama coca cola, redbull a podobne sracky ale treba mineralka celosvetova neni zadna :D.. Pritom cenove vyjdou nektere jako energeticky napoj.
navisk pred 13 rokmi
podla mna tam neni ziadna reklama na energetak.. iba na tu party.. preco sa to asi vola ibizious ??
a vsetci ste to nepochopili...
alamo pred 13 rokmi
reklama,alebo opakovany klam-cisty poriklad toho tato drbla reklama
paraslyporepelin pred 13 rokmi
re-kla-my mam už plné zuby......
dandyy pred 13 rokmi
1:38 ak zacali davat zombici pomoooc :D :D :D :D :D :D
holod1 pred 13 rokmi
hudba ako od Daft punk.. to je ich štýl :D
loko01 pred 13 rokmi
mne to akurat na nervy liezlo
shoenik pred 13 rokmi
Keby som tak neznasal energetaky normlane by som si ho bezal kupit :D ale ne nebezal, ale super reklama, ma to v sebe taku umelecku hodnotu ci co.. dobre sa to pozera
h4m0 pred 13 rokmi
neviem čo tí reklamní producenti fajčia za matroš ale mohli by čosi posunúť aj sem :D