Dnešný finálový zápas Rafael Nadal vs. David Ferrer bol prerušený fanúšikom so svetlicou. Ochranke sa ho bez problémov podarilo spacifikovať. Rafael Nadal zdolal Ferrera hľadko 6-3, 6-2, 6-3.

Rafael Nadal je frajerAutor: shitmaster19 344 videní

Rafael Nadal na US Open 2013Autor: noone19 201 videní

Rafael Nadal skolabovalAutor: idontknow27 415 videní

Nepozriem sa...nie nepozriem sa!Autor: dukeles18 845 videní

Finále Roland Garros 2009 - Útok na FedereraAutor: nezaujimavy11 502 videní

Veľmi pekná výmena na Roland - Garros (ThiemAutor: palsanter18 447 videní

Nadal sa stal najlepším žongléromAutor: bombarderis25 999 videní

Rafael Nadal mal pred zápasom menší nehoduAutor: monssi4 633 videní

Keď sa súčasne pripravuješ na Wimbledon aAutor: buchnad8 226 videní

Exibičný zápas Rafael Nadal Vs Del PotroAutor: stewsvk5 628 videní

Rafael Nadal na Indian WellsAutor: dakar2 168 videní

Shakira a Rafa Nadal - Gitana (Gypsy)Autor: kohb13 121 videní

Štvorhra veteránov (Roland Garros)Autor: lajkit19 905 videní
serdzo pred 13 rokmi
že útok :D
kiso969 pred 13 rokmi
Ale niekto v 5 sekunde bol dolezitejsi ako Nadal :) Toho brali skor ako stihol svetlicu zapalit ..
waldertm pred 13 rokmi
hľadko :D .... našamponovaný Nadal sa z toho tak skoro asi nespamäta.... :D
pitoculi pred 13 rokmi
akoze dobra praca ochrankarov
slivy pred 13 rokmi
Mne sa skor pači jak ho je**l za ten okraj :D
rem0 pred 13 rokmi
ale lepilo mu :D
pekloqq pred 13 rokmi
takí utok :D :D :D
pietko268 pred 13 rokmi
najlepšie ako ho prišiel chrániť pánko o hlavu nižší :D
d4nusko pred 13 rokmi
že teroristický útok aj to povedzte
prdolsomsi pred 13 rokmi
Ten nazov bol opisovany z portalov ako su tupky.sk ????
ancore pred 13 rokmi
to uz je praca -> ten chlapik co tam dobehne a postavi sa pred nadala :D kryje ho vlastnym telom , keby vytiahol ten vytrznik z vrecka zbran este by ho dal aj dole :D co uz tí ludia robia pre peniaze :|
fossee pred 13 rokmi
nandal ... Nadalovi :D
paraslyporepelin pred 13 rokmi
aspom mu vyNADAL ?
phil55 pred 13 rokmi
ale tu lopticku nepustil:-D
twiggyboy29 pred 13 rokmi
vraj utok
duce pred 13 rokmi
debili co sa chcu zviditelnit
dankoll pred 13 rokmi
ludom je be
darcaorganov pred 13 rokmi
ale ho tam zavalili :D
pisiak3 pred 13 rokmi
ze jak utekal...:D :D :D pokakany...
josimitsu pred 13 rokmi
sa pokakal jak chlapcatko..pouze fanda a asi teplej.