Kratšia kompilácia nehôd na bicykloch. Tomu poslednému cyklistovi by som takú utrel, že by sa snáď začal aj učiť pravidlá cestnej premávky. Prechod pre cyklistov vyzerá inak.

Kamión a cyklistaAutor: benyxxxx19 724 videní

Blízke stretnutie cyklistického druhu (Rusko)Autor: batuchan7223 033 videní

Cyklista v protismere s mobilom v rukeAutor: arectorpili31 695 videní

Ležatý bicykel - najrýchlejšíAutor: milo19745 166 videní

Cyklista skoro dostal nakladačku od nakladačaAutor: buntajtatar20 002 videní

Cyklista - samovrahAutor: guzer77 005 videní

Neuveriteľná nehodaAutor: chefenew9 217 videní

Cyklista nerešpektoval stopku, ihneď toAutor: batuchan23 319 videní

Rozumné by bolo trošku spomaliť, alebo nie?Autor: buchnad10 588 videní

Pohodový cyklistaAutor: benyxxxxx17 112 videní

Cyklista vs. kamionistaAutor: benyxxxxx26 959 videní

Cyklista na priechode, nákladiak a osobné autoAutor: shitmaster45 923 videní

Zrazený cyklistaAutor: explorer34 811 videní
3lupik3 pred 10 rokmi
Otazka pre autora tejto kompilacie. Mohol by som Vas poprosiť aby ste mi ukazal prechod pre cyklistov? Na ceste zavadzame autičkarom, na chodniku chodcom a po cyklochodnikoch zasa nam zavadzaju chodci, tak kde teda hmm? Akuirat pracujem na vlastnej kompilacii z našich cyklotras v Poprade,kde ukažem aky su totalne bezohladny chodci.
antibiotikum pred 13 rokmi
seria jěbˇať od 1:03 :D
pedro727 pred 13 rokmi
veľa cyklistov má problém pochopiť že prechod je pre chodcov a nie cyklistov
crasher98 pred 13 rokmi
Najhoršie je keď je niekto nešímavý ... pritnám sa že aj ja som niekedy nevšímavý ...
lubosss55 pred 13 rokmi
Poprosim o nazov skladby, Track ID mi to nevie najst ... Dikes.
dar3xgaming pred 13 rokmi
1:45 Šťastné a veselé vianoce babka ! :D
filipsss pred 13 rokmi
najlepsie su tie babky v dedinach, ktore si jazdia kade tade
deniskaa pred 13 rokmi
90% cyklistov si mysli ze pre nich asi dopravne znacenie a pravidla cestnej premavky neplatia...uz strasne velakrat som sa stretla s takymito expertami...
milo1974 pred 13 rokmi
Som dlhoročný cyklo maniak a najazdím ročne okolo 6 tisíc km ale teda ako niektorí cyklisti jazdia ja to nechápem ! ako keby sa im zdalo že sú na ceste sami !! Dúfam že ja nebudem nikdy takýto dementný ako pár jedincov z tohoto videa !
misos3 pred 13 rokmi
tak pri tom poslednom by som vytiahol baseballku z kufra... aj tak ten prechod nebol pre bicykle
holyvud pred 13 rokmi
Povedzme si to rovno ,keby sme tu mali cyklochodniki ako v Holandsku to by sa nedialo.. ale bohužiaľ sme na Slovensku ..
m4ra pred 13 rokmi
Napríklad neviem, že kto má prednosť keď ide cyklista a auto za sebou, cyklista samozrejme pri krajnici a chce odbočiť doľava (tzn. musí skrížiť cestu pravému svojmu pruhu a pruhu protismeru). Normálne vystrčí ruku ako znak odbočovania, či musí počkať, kým prejdú autá???
jozeficek pred 13 rokmi
a preto jazdím na bicykli len čisto po horách...:)
siky8 pred 13 rokmi
názov songu? :)
hephaisto pred 13 rokmi
Každý človek, čo má vodičák začne nenávidieť cyklistov už počas autoškoly, zavadzajú, sú nebezpečný a väčšina ani nepozná dopravné predpisy. Napr. dnes večer o 22:30 som šiel zaviesť priateľku domov, stretol som asi 5 cyklistov a asi len DVAJA mali nejaké svetielko... Najviac ma sere na tom to, že ak ja takého chuja zrazím, čo si neváži vlastného života, tak mám ja problém, lebo on je idiot...
raubbyy pred 13 rokmi
yebaat
paulosk pred 13 rokmi
0.18 sa mi stalo
ajtaktadostanem pred 13 rokmi
Ten posledny by na SK inak dopadol :D
jaro91 pred 13 rokmi
sorry cyklisti ale ked som robil vo Dvore Kralovom ja som vas tak neznasal, pchali ste sa vsade ako zidia do neba
lacikes852 pred 13 rokmi
Ten v 1:35 dobre pobavil .