Plne naložený trajekt zasiahla búrka. Len či to mali aj dobre poistené...

Krušné chvíle na trajekte (USA)Autor: bazmegistan36 714 videní

Nalodili by ste sa na tento trajekt?Autor: calado6623 389 videní

Preťažené nákladné auto na trajekte v silnomAutor: kapitandank027 916 videní

Búrka pri Cape TownAutor: neo536239 713 videní

Trajekt opustil ako prvý (Krym)Autor: pishishvor31 944 videní

Kdesi na pobreží Jávskeho moraAutor: svetom26 097 videní

Keď ťa počas dovolenky v Chorvátsku zastihneAutor: svetom8 253 videní

20-metrové vlny na mori pri ShetlandochAutor: dougquaid37 887 videní

Šialený nájazd na trajekt (Grécko)Autor: godzilla43 649 videní

Tie vlnky si ja idem natočiť pekne zblízka!Autor: buchnad17 637 videní

Ropná plošina počas silného vlnobitiaAutor: buntajtatar48 807 videní

Mesto Vroclav zasiahla silná búrka (23.7.2017)Autor: arectorpili21 452 videní

Obrovská vlna zasiahla kapitánsky mostíkAutor: urfik23 082 videní
arcturus pred 11 rokmi a 5 m
dobra fyzika a grafika... ako sa vola ta hra? :D
pedro727 pred 13 rokmi
umývačka je v cene prevozu
holota pred 13 rokmi
tanecny parket :D
mrpric3 pred 13 rokmi
poistny podvod :D
marko306 pred 13 rokmi
Akože kvôli čomu neboli tie autá zabrzdené?
cupo65 pred 13 rokmi
moze sa otocit a ist po novy naklad :D
andyrs1 pred 13 rokmi
To je tak ked nie je naklad zabezpeceny :D
jozeficek pred 13 rokmi
asi by ma porazilo, keby vidím svoje auto takto sa rozbíjať..:D
contumax pred 13 rokmi
si predstavte že idete do Ameriky si kúpiť Mustang gt500(moje najoblubenejšie auto) a potom cez trajekt naspäť na slovensko a počas jazdy vas ziasiahne toto a auto vám podne do mora.. :D
thomas24085 pred 13 rokmi
hladina pokojná až ustálená :)
alirijopajba pred 13 rokmi
ako na palube u bludneho holandana
tibo10 pred 13 rokmi
Podľa mňa by sa tie autá mali priviazať keď sú tak na trajekte vonku. :) Neviem ako to funguje ale podľa mňa by to pomoholo... :)
skaryn pred 13 rokmi
To ako keby sa daaký boh hrajkal s angličákmy :D
muftu pred 13 rokmi
rusaci sa velmi neobtazovali tym, ze by tie auta zaistili...dokonca niektore neboli ani len zabrzdene mam taky pocit - ako s takym niecim mozu ist na more? ved auta sa musia priviazat aj na kamionoch a to je predpoklad ze sa to tam bude menej naklanat...
jehovideo pred 13 rokmi
budú hľadať titanic a zrazu take auto na hladine
romario51 pred 13 rokmi
tuna je vidiet, ze zlyhali chybajuce bezpecnostne predpisy! To su cely rusi...
duri89 pred 13 rokmi
tiez som zazil plavbu trajektom dansko=>norsko v silnej burke a tiez som cakal ako bude auto vyzerat ked prideme do pristavu a nastastie to takto nedopadlo :)
toxics pred 13 rokmi
mali to mat naporiadok zaistene nic by sa nestalo :)
thestig pred 13 rokmi
pochybujem, ze to je trajekt...vyzera to skor ako nejaka obycajna nakladna lod...
2sphere pred 13 rokmi
To prepravca nezabezpecuje naklad?