Nuž, zrejme príde o vodičák.

Vyplašil koňa, spôsobil nehodu a ušielAutor: kn1gu430 288 videní

Nabúral na Lade, ale v dobrej nálade!Autor: castaneasrativa20 339 videní

Staršia tragická autonehodaAutor: scafo4 723 videní

Darca orgánov nabúral a ušiel z miesta nehodyAutor: predstojnica23 440 videní

Low Custom - Znížené LadyAutor: sw1sticek17 891 videní

Tank ušiel z miesta denacifikácieAutor: angerfistt689 videní

Žiguli, to je mašina!Autor: corvo184 537 videní

Málo miesta? Nevadí...Autor: toncoo00717 978 videní

Kamión predbiehal traktor na úzkej cesteAutor: naceste126 107 videní

Opitý vodič v protismere na diaľniciAutor: minxon18 786 videní

Lada Niva 4x4 v zimeAutor: gzjilp12341 140 videní

Zadriftovali na Žigulíkoch (vysmiata Toyota)Autor: internetomsvetom4 542 videní

Krajšie už svoju Ladu zaparkovať nemoholAutor: arilus33 633 videní
goralko pred 13 rokmi
ale iba mozno nuz.
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
ked sa zrazi lada s ladou a nič sa jej nestane.....je taka statočna alebo slaba ?? :D
petanpetan pred 13 rokmi
Mám žihuliho, kašlem nato a ty si rob čo chceš:D
stberco pred 13 rokmi
z prava mozes a z lava vyklepeme :D
rampage4x pred 13 rokmi
sa smejem na vas co tvrdite ze lada je ako ,,tank, neznicitelna,, tak si sadnite do toho auta rozbehnite sa aspom 60km/h a naburajte do niecoho...PS zelam vela stastia :)
bobo0055 pred 13 rokmi
v rusku ???????? to srandujete !!!
tigrica pred 13 rokmi
:D:D flegma jak svina
martino56 pred 13 rokmi
Doma výkľepe :D
lykantrop pred 13 rokmi
A škoda? 78 centov za rozliatu fľašu piva :D načo kvôli tomu strácať čas :D
er4gon pred 13 rokmi
Ta žigula ta to starý tank to vydrži všetko
mastermaiden pred 13 rokmi
0:36 jak to vytočil :D :D
18jericho18 pred 13 rokmi
hudba v aute Markus Schulz feat. Ana Diaz-Nothing Without Me
jehovideo pred 13 rokmi
mne sa to stať nemože
smajzer33 pred 13 rokmi
..škoda nepodstatná, ved aj tak ten hrniec ukradol :-):-)
haroweed pred 13 rokmi
0:14....to je blow off alebo sa mi to zda? :D
ovca pred 13 rokmi
ak ten vodičák mal :D
pasvare pred 13 rokmi
povedal si : aaaaaaaa to vyklepem :D
fastas pred 13 rokmi
zboznujem takych hrdinov..
2sphere pred 13 rokmi
Videl ze len jeho plechy su pokrivene,tak naco sa zdrziavat? Raz to auto v srote skonci.
vaginalnamykoza pred 13 rokmi
a tak co bude,ked auto bez papierov a aj on bez papierov ... :)