Nedávno sa na internete objavili rôzne priznania študentov vysokých škôl. V tomto videu vám Johnny Valda povie najtypickejšie priznania chalanov. Čo by ste tam doplnili vy?

Debilné keci Čechov na dovolenkeAutor: nevada125 036 videní

Debilné keci chalanovAutor: nellerko2688 861 videní

Debilné keci matiekAutor: michaello110 419 videní

Debilné keci babičiekAutor: xteam33 736 videní

Debilé kecy - Ako sa točiliAutor: vojak30 266 videní

Debilné keci v kúpeľniAutor: jozo20183 863 videní

Debilné keci na VianoceAutor: matejjjj84 467 videní

Debilné keci fajčiarovAutor: sebko43 077 videní

Debilné keci psovAutor: kn1gu463 985 videní

Debilné keci z posilňovniAutor: santoneyo64 797 videní

Debilné keci učiteliekAutor: miromich91 319 videní

Debilné kecy mrtvychAutor: reformist4 150 videní

Debilné kecy PražákovAutor: xteam28 073 videní
dar3xgaming pred 13 rokmi
Při sraní mi nekdy škrtne hovno o varlata :D
pechzd pred 13 rokmi a 1 m
šak to majú z tej facebookovej stránky...:) Dakedy sa tam riadne nasmejem čo píšu chlapci... U dievčenských priznaní sa skôr čudujem koľko bezcitných kuri.v existuje a ešte si myslia, že sú dobrí ľudia!!
tomilee pred 13 rokmi a 1 m
toto ked su typicke priznania chalanov tak som asi neni chalan, trápne.
49imal94 pred 13 rokmi a 1 m
raz za čas sa vyštim do sprchy *ked sa sprchujem ale inač nič preboha to je uchyl :ä
spikee pred 13 rokmi a 1 m
ja nešikam pomarančovy džus...
muftu pred 13 rokmi a 1 m
francuzsky skutocne nevedia, kedze sa jedna o taliancinu...
mirec81 pred 13 rokmi a 1 m
uchylak debilny
joho pred 13 rokmi a 1 m
toto bolo inak zabité :D
viktor89 pred 13 rokmi a 1 m
toto video vystihuje stav, keď komentáre sú lepšie ako video :D :D :D
pr0bl3m pred 13 rokmi a 1 m
mega trapne
toxisteel pred 13 rokmi a 1 m
0.07 jaky džús :D
jorg pred 13 rokmi a 1 m
lol führera :D
quest171 pred 13 rokmi a 1 m
přímo na mého Fuhrera :D :D
vier pred 13 rokmi a 1 m
boze :D :D to je :D :D :D ..... .... :D :D s tými spagetami nemozem :D :D
crazyiigii pred 13 rokmi a 1 m
to je kar :D
pepopc pred 13 rokmi a 1 m
Ako musím sa priznať že min. 30% robím aj ja. :D Nemyslel som si že je dakto taký šialený ako ja ale vidím že aspoň nie som sám :D
danyy pred 13 rokmi a 1 m
to 1. mu závidím :D
mikigtas pred 13 rokmi a 1 m
Na mojho Fuhrera :D :D ?
fastas pred 13 rokmi a 1 m
dobre som sa zasmial :D
tigrica pred 13 rokmi a 1 m
no konecne pravda o chalanoch :D