Pekné veci vyrobené iba z papiera.

Konštrukcia z papieraAutor: gman910 967 videní

Urobte si origami TetrahedronAutor: suky29 343 videní

Šikovná skladačka z papieraAutor: zdenkoha72 556 videní

Z papiera skladá rôzne umelecké dielaAutor: esterina10 283 videní

Haruki Nakamura a jeho ďalšie interaktívneAutor: lilinka6916 291 videní

Tancujúci papierAutor: enigma30 286 videní

Drak z origami Autor: jolaus22 064 videní

Perfektná pomôcka na rezanie baliaceho papieraAutor: rudy1116 650 videní

Origami - korytnačkaAutor: katka28 329 videní

Ako sa to robí - Toaletný papierAutor: flexio34 289 videní

Ako si urobiť origami guľu - kusudamaAutor: fasta23 137 videní

Vyrobte si lietadielko z papieraAutor: terazvarim2 093 videní

Haruki Nakamura vyrába interaktívne origamiAutor: esterina9 769 videní
pedro727 pred 13 rokmi a 1 m
veľmi pekné len škoda že to nemá aj nejaké praktické využitie
jozeficek pred 13 rokmi a 1 m
nádhera...
praha2 pred 13 rokmi a 1 m
toto je čistá krása nič iné ! :)
antixxx pred 13 rokmi a 1 m
nech spravy papierove cecky :D:D
lukas321 pred 13 rokmi a 1 m
Hodíte mi sem prosím nejaký návod ako sa táto nádhera robí? :) Ďakujem
helios pred 13 rokmi a 1 m
krása
peletron pred 13 rokmi a 1 m
rukavice ma jak keby to bolo zo zlata...
panelak364 pred 13 rokmi a 1 m
trosku od temy ale v ktorych rokoch ste si uz nerobily doma bunkre :D
zajosvk pred 13 rokmi a 1 m
Kvet a ta kopula no coment
kenan94 pred 13 rokmi a 1 m
je neviem ani odstrihnut rovny kus papiera z noznicami
superman99 pred 13 rokmi a 1 m
Pripomenulo mi to detstvo,ked sme boli v školke tak sme tam mali knižky na tento spôsob .Napr. tri prasiatka alebo červená čiapočka :)
gordon pred 13 rokmi a 1 m
Niekedy dávno bol taký časopis s názvom Elektrón-Zenit a tam boli také vystrihovačky aut,lietadiel ... Od tej doby mám dosť podráždenú nervovú sústavu :D Je to pekné ale nič pre mňa.
fofelko pred 13 rokmi a 1 m
Ten pocit keď ti to roztrhá pes :D :D :D
klimo2000 pred 13 rokmi a 1 m
Vedel by som si zvyknut na fakt,ze to viem vytvorit..
fofel pred 13 rokmi a 1 m
lkk
fofel pred 13 rokmi a 1 m
to musí byť pocit ked ti také niečo roztrhá pes :D
tvojdoscanyfoter pred 13 rokmi a 1 m
v noci take spravim za 2.48minuty...................................aha?
dulibuk pred 13 rokmi a 1 m
Bayern -.-
zlymono pred 13 rokmi a 1 m
ja viem robit otlacky na papieri ale iba na vecku po velkej :D
palicahomosov pred 13 rokmi a 1 m
Ja newiem vyrobit ani čiapku z papiera a netobož toto :D