Vyháňal pápež diabla?

zobraziť viac ↓
jozo201 32 248 videní

Média a niektorí fanatici považujú obsah tohto videa za exorcizmus. Čo si o tom myslíte vy?

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 25.5.2013 16:25
  • Páči sa: 64% (61 hlasov)
  • Obľúbené: 11
  • Komentárov: 302
  • Dľžka: 0:36
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: exorcizmus, pápež, vyháňanie diabla, cirkev, malí chlapci
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (302)
zobraziť viac ↓
  • kamaro pred 13 rokmi
    ech ale ruhaťe sa

  • kyle pred 13 rokmi
    In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti :)

  • toso114 pred 13 rokmi a 1 m
    a tej druhej pozeral ci ma dobre usta na oral :D

  • zgoblin pred 13 rokmi a 1 m
    kazdy ma nejaku vieru. no cirkev samotna len zneuziva veriacich

  • puma19944 pred 13 rokmi a 1 m
    Papez citil ze v nom je zly demon tak preto to urobil.

  • michaello pred 13 rokmi a 1 m
    Cirkev, štát, médiá = jedna veľká MAFIA ;)

  • done pred 13 rokmi a 1 m
    nieje to vyhananie diabla, len ho uzdravoval vierou skladanim ruk. Ale aj to by bolo mozne ak to chcete pocut. Ludia ktory maju skazene zivoty potrebuju nieco vyhnat, aby sa mohli zbavit zleho napr take zavislosti alebo ze sa im nedari ak su prekliaty, ci pometeny vesticami a ine blbosti z ciernej magie...tam to tiez funguje. Ludia sa daju ocistit a zbavit spiny...

  • edildo92 pred 13 rokmi a 1 m
    Nech si papez pekne pozre video ´´Zavolajte exorcistu´´ aby pochopil,comu sa hovoru pravy nefalsovany hardcore exorcizmus :D

  • smotra pred 13 rokmi a 1 m
    nevie niekto čo je to za track ? :D

  • peknulilinky pred 13 rokmi a 1 m
    ta cirkev uz nieje ani smiesna

  • turbo66 pred 13 rokmi a 1 m
    hej papez vyhanal diabla :D mozno doma na hajzli vacsieho zlodeja niet, a navyse je buzna :D

  • gump pred 13 rokmi a 1 m
    ten sa hádam aj spravil :D

  • traff pred 13 rokmi a 1 m
    vzdy ked je pridane dake video o cirkvi alebo o papezovi, vzdy sa tu len hadate!! Kokso, je vam to treba??

  • thev6 pred 13 rokmi a 1 m
    Jako scifi bych to bral :D

  • komentatork pred 13 rokmi a 1 m
    Premna za mna aj keby ho tam fackal, ak to ma tomu cloveku pomoct tak preco nie?

  • darkrider pred 13 rokmi a 1 m
    papaž je sam diabol!!a cele krestanstvo snim!!

  • mojevideo2010 pred 13 rokmi a 1 m
    Tu je obálka za vycisknuce je*áka

  • galileo26 pred 13 rokmi a 1 m
    a nikomu to neříkej :D :D

  • comanch pred 13 rokmi a 1 m
    zatlačil mu na čelo a od bolesti sa trošku pozvýjal

  • panelak364 pred 13 rokmi a 1 m
    ked od neho odchadzal ta rukou ho odohnal teba nechcem dneska :D