Strašidelný pád zo skaly zachytený GoPro kamerou.

Skok zo skalyAutor: kozarohata47 495 videní

Pád zo skalyAutor: tigrica5 846 videní

Drsná nehoda skalolezcaAutor: johnatan27 392 videní

Lezec sa nechcene posánkoval dole kopcom bezAutor: lukass22035 102 videní

Rýchly lezecAutor: katka31 196 videní

Skok dievčiny zo skalyAutor: kalatrava25 389 videní

JanciAutor: kubo883 771 videní

Dan Osman - horolezecAutor: suky34 123 videní

Bolo ti to treba? Skákať do jazierka zo skaly?Autor: lajkit14 956 videní

Zlý sen každého skalolezca (Nórsko)Autor: schokovokokoko2 158 videní

Nepríjemný pád motorkáraAutor: romanko916 150 videní

Nepríjemný pád v NBAAutor: dano16h2 392 videní

Zvoní kameny nebo roztavený kov?Autor: eennee688 videní
exal pred 11 mesiacmi a 3 t
naco toto niekto robi prosim pekne? nemoe si ist len zabehat ako normalny clovek ked chce sportovat?
duen969 pred 11 rokmi a 5 m
Kde mám nehty?
dival pred 13 rokmi a 1 m
este ze to nebol jeden stych blaznov bez istenia...
11josip11 pred 13 rokmi a 1 m
po mne by nieco dopadlo skôr ako ja :O
asdfh pred 13 rokmi a 1 m
smutné že posledné slovo pred smrťou by bolo fu*k
freestailo pred 13 rokmi a 1 m
a teraz ? ani hore ani dole :D len pockat kym sa ruka zahoji :D
wahiro pred 13 rokmi a 1 m
:o aaaaa by som dostal infarkt kebyze letim
troopper pred 13 rokmi a 1 m
hodit klice do kanalu ,sjet po zadku holou skalu....
darkrider pred 13 rokmi a 1 m
by sa mohol po zadku šmyknut uplne dole :D
trojan4x4s pred 13 rokmi a 1 m
Skalo lezci = ľudia ktorí lezú po skalách bez akéhokoľvek náradia ( mačky a podobne ) / Horo lezci = ľudia ktorí lezú po skalách za pomoci rôznych horolezeckých nástrojov
galileo26 pred 13 rokmi a 1 m
na pixu si tam liezol somaru :D :D
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
omg, veď sa len zošmukol pár metrov nižšie...strašidelné by bolo keby spadol zo skaly na zem a dolámal sa :)
jullien9259 pred 13 rokmi a 1 m
tomu uz otlacky prstov nevezmu :D
adko24 pred 13 rokmi a 1 m
aky je rozdiel medzi skalolezcom a horolezcom ? :D
vandy361 pred 13 rokmi a 1 m
zacal panikarit a uz to islo
masterrace pred 13 rokmi a 1 m
tak mal sa upevnit vyssie. Nehal velku medzeru medzi kotvami, tak si zalietal
kandahar pred 13 rokmi a 1 m
na keru pixu tam liezol...
yzf600 pred 13 rokmi a 1 m
zase tak strasidelne to nebolo, kto lezie pochopi..
mercenarie pred 13 rokmi a 1 m
raz si hore, raz si dole
habibi pred 13 rokmi a 1 m
..ze na toto sa niekto da ..dobrovolne..:D