Bez toho nakladača by asi jazdil s tým snehovým ostrovčekom aj naďalej.

Čivava vs. snehAutor: marlborka20138 987 videní

Muž na Kamčatke musel k svojmu autu vykopaťAutor: miloslav87 302 videní

Audi S6 Quattro - like a bossAutor: karolko96 852 videní

Ako na zasnežené auto?Autor: pelargonium46 531 videní

Mestská lavínaAutor: odin48 890 videní

Ale nám to nasnežilo (timelapse)Autor: buchnad21 535 videní

Epické "odhŕňanie" snehu (Švajčiarsko)Autor: che20 928 videní

Venčenie psíka na SibíriAutor: risebe28 922 videní

Keď v Spojenom kráľovstve nasnežíAutor: mondragora18 975 videní

Hop do závejaAutor: toncoo00744 046 videní

Zachránil ho snehový závejAutor: mata3993 843 videní

Keď nasneží v Španielsku (výjazd z garáže)Autor: filip28921 835 videní

V Japonsku už nasnežilo (odpratávanie snehu zoAutor: karolko50 612 videní
galileo26 pred 8 rokmi a 3 m
ak by šiel do roboty na šiestu, tak by s metličkou musel vstať už deň pred tým :D :D
flux pred 11 rokmi a 4 m
:O ale koľko snehu :O :D
zgoblin pred 11 rokmi a 5 m
mal kratku metlicku :D
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
automobilová preprava snehu s.r.o. :D
cselki pred 13 rokmi a 1 m
ja že zo začiatku eskimáci sa sťahujú :D
falcool pred 13 rokmi a 1 m
ako zo zaciatku mi to prislo jak nejake RC auticko na ktore dal niekto zmrzlinu ale ked som videl ten bager zistil som ze to auto musi mat dobru nosnost strechy ... klobuk dole ...
jozeficek pred 13 rokmi a 1 m
no keď tam je toľko snehu by som sa v tomto prípade úplne kašlal na odhádzanie chodníka...:D
betaar pred 13 rokmi a 1 m
mozno to narokom nechaval aby mu lepsie sedelo auto na ceste :D ,,V uk som tiez vozil 2 vreca piesku v kufri aby mi nepresmikovali kolesa ked uz sa tam nedaju kupit zimne pneumatiky.
nerfko pred 13 rokmi a 1 m
Sibír :D
kirk6661 pred 13 rokmi a 1 m
sranda že strecha to vydržala ked priemerne nosnost strechy je 50 kg nie?:)
pasvare pred 13 rokmi a 1 m
a ja ze to je auticko na ovladanie :D
kely007 pred 13 rokmi a 1 m
no nechcel by som zazit noc ked napadnu 2 metre snehu :D
anapolon524 pred 13 rokmi a 1 m
Chcel by som vidieť jeho spotrebu, keby s tým jazdil :D:D:D
cvok12345 pred 13 rokmi a 1 m
ja som myslel že je to RC autíčko a ptm jak vyšiel típek z auta tak som uveril že je to skutočné :D
zeckoo pred 13 rokmi a 1 m
ty kokos mna zdrbali ked som mal na streche 2cm :D
peckoo pred 13 rokmi a 1 m
mal si to dať dole s metličkou :D
enriqe37 pred 13 rokmi a 1 m
to nie je napadnuty,ale nafukany sneh..to kus rozdiel...
edo991 pred 13 rokmi a 1 m
ty kks toto som ešte nevidel :D
kwenes pred 13 rokmi a 1 m
na začiatku som mal dojem že sa pozerám na nejaké malé hračkárske autá :D
edildo92 pred 13 rokmi a 1 m
Ten ma ale riadny kornut na aute :D