Nikdy som nevidel takúto metódu. Riziko úrazu je veľké.

Dvaja tupci na tobogáneAutor: benyxxxxx44 342 videní

Zápcha na tobogáneAutor: mieschocker37 715 videní

Sky Drop tobogán v Belgicku Autor: tristan319 691 videní

Na stojáka na tobogáneAutor: vabene19 333 videní

Tlsťoch skúša tobogan (Mexiko)Autor: gomez321110 654 videní

Tobogan alebo kozmodróm?Autor: mephistopheles36 679 videní

Šialený tobogán v BratislaveAutor: alien222230 326 videní

Posledná jazda na tobogane?Autor: zork24 979 videní

Nechajte sa spláchnuťAutor: kalatrava28 445 videní

Tobogán na dvoreAutor: chupp435 122 videní

Korpulentná žena driftuje na toboganeAutor: urfik20 427 videní

Domáci tobogánAutor: excellent10 334 videní

Už si sa došmýkal, kámoAutor: luda32 830 videní
streamliner pred 13 rokmi a 1 m
vsetci tu riesite ten nebezpecny skok.. ale vsimol si vobec niekto ze je obleceny? :D
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
ja by som to skúsil asi len raz :)
vedtosomja pred 13 rokmi a 1 m
dement
nepriatel pred 13 rokmi a 1 m
kokosko :D
trungi500 pred 13 rokmi a 1 m
:D keby sa tak netrafil
endorphin pred 13 rokmi a 1 m
óóó pizdáa... polska :D
mrpric3 pred 13 rokmi a 1 m
riziko je velkeeeee, ooooOOOoooOOOooo :O :D
janoj pred 13 rokmi a 1 m
človek očividne nikdy nemá dosť :)
fastas pred 13 rokmi a 1 m
ja by som neriskoval :D
cibulkovane pred 13 rokmi a 1 m
Najviac sa mi páčil tobogán kamikadze na malorke .. každý robil v bazéne žabky :)
pilotjet pred 13 rokmi a 1 m
vyborny napad skakat na chrbticu.. to ho napadlo asi potom ako skakal na hlavu...
hsgid pred 13 rokmi a 1 m
Nieco podobne robil bracho na dovolenke len rozdiel bol v tom ze ten tobogan bol vyssi a on tam skocil odtial kde stal kameraman/ka sa rozbehol a sup ho tam a ludia co stali za nim ze to je cisty blazen
easton257 pred 13 rokmi a 1 m
EGO to vie aj tak najlepšie :D
truhliq pred 13 rokmi a 1 m
Ja osobné mám rád tobogány, síce minule leto som sa v Tatralandii dosť doudieral.... ale aj tak ma to neodradilo a pokračoval som :D
devilmind1488 pred 13 rokmi a 1 m
Môj zážitok s tobogánov ? blbé spoje následok roztrhané plavky, tak že vyhodil som vtedy 50sk za kupko za pol hodiny :)
55 pred 13 rokmi a 1 m
Och, na tobogány nechodím odkedy dali cigáni žiletky na tobogán a pekne sa tam ludia dorezali .....
360uu pred 13 rokmi a 1 m
Mne sa kedysi dávno stalo, že som sa šmykol tobogánom dole a jedna tlustá mindža stála rovno pred ním. Šmýkal som sa dole hlavou, aby som išiel rýchlejšie a tak som do nej drbol, že som sa skoro dolámal. Proste demencia, samozrejme že jej nikto nič nepovedal, že tam stojí ako blbka. Už len povedala - au to ho muselo bolieť. No bodaj by nebolelo, mindža. Až teraz lutujem, že som nešiel najprv nohami, by som ju tak kopol do hlavy ... verte alebo neverte je to pravda
sxe pred 13 rokmi a 1 m
Mne sa kedysi dávno stalo, že som sa šmykol tobogánom dole a jedna tlustá mindža stála rovno pred ním. Šmýkal som sa dole hlavou, aby som išiel rýchlejšie a tak som do nej drbol, že som sa skoro dolámal. Proste demencia, samozrejme že jej nikto nič nepovedal, že tam stojí ako blbka. Už len povedala - au to ho muselo bolieť. No bodaj by nebolelo, mindža. Až teraz lutujem, že som nešiel najprv nohami, by som ju tak kopol do hlavy :D
matiisek pred 13 rokmi a 1 m
A tam si poplakal s vyrazenym dychom.
hurikan pred 13 rokmi a 1 m
Raz som bol v Senci, na tobogánoch a bol tam jeden týpek, čo si vždy stiahol plavky a šmýkal sa po holom zadku, aby išiel rýchlejšie, bolo to nechutné. Už tam viac nechodím, vďaka nemu :)