Zrejme sa práve vysťahoval z Luníka IX a berie si celý svoj majetok zo sebou

Pretazene vozidloAutor: bedecs120 613 videní

Závod vozidielAutor: scafo2 838 videní

Preťažené motorické centrumAutor: dougquaid31 811 videní

No a je to celé v PÉČKU!Autor: godzilla7 371 videní

Čínsky konštruktér si postavil viacúčelovéAutor: eennee13 551 videní

Bezpilotní pozemní vozidloAutor: eennee238 videní

Zničené kanadské obrnené vozidlo RoshelAutor: hokejka841 videní

Ruskí vojaci ukoristili britské obrnenéAutor: rocketbunny1 421 videní

Super obojživelné pásové vozidloAutor: demonoid38 760 videní

Podomácky vyrobené pancierované vozidloAutor: cocacola28 022 videní

Druhá armáda miraAutor: smutnapravda1 788 videní

Vozidlo testom neprešloAutor: dougquaid2 531 videní

Ako bude vyzerať prezidentské vozidlo a AirAutor: daturametel64 459 videní
mikimous pred 10 rokmi a 2 m
Zaujimave no... Autor članku byva na L. IX ?
arcturus pred 13 rokmi a 1 m
nieeee chalanisko len znizuje podvozok prirodzenou cestou - deformaciou pruzin
habibi pred 13 rokmi a 1 m
..uz len vzlietnut..:D