Hasič má na ruke Fireice gél od GelTech Solutions s horiacim horčíkom o teplote 3000 C°. Fireice je špeciálny gél, ktorý možno zmení spôsob hasenia požiarov. Fireice narúša chemickú reakciu tým, že odoberá kyslík z paliva a redukuje teplo zo zdroja rýchlo, efektívne a trvalo.

Horiaci hasič vyskočil z okna (Čína)Autor: fenix2036 978 videní

Nielen gél na vlasyAutor: dr1ft3r9 287 videní

Sprchový gélAutor: buchnad34 022 videní

Záchrana mačiatkaAutor: patrik02076 289 videní

AerogélAutor: helios18 312 videní

Gumball 3000 kompiláciaAutor: torquenstein9 842 videní

Nezabudnite na lubrikačný gélAutor: dmadar2 478 videní

Hasič zasypaný horiacou strechouAutor: tekla14 273 videní

Preteky Gumball 3000 rok 2010Autor: tigrica18 023 videní

Glock 17C full-auto (G2R strelivo) vs.Autor: hosentroger60 748 videní

Tomu sa hovorí hasič v dobrej kondíciiAutor: uschiglas29 697 videní

Horiaci autobusAutor: wradko17 714 videní

Praktický uzol, ktorý vám môže niekedyAutor: godzilla11 184 videní
westcoast22 pred 13 rokmi a 1 m
pekne
argy125 pred 13 rokmi a 1 m
to je nejaka izolacia :D
nestaraj1sa pred 13 rokmi a 1 m
si s tým zateplím dom :D
kajman31 pred 13 rokmi a 1 m
ten vlavor vyzeral jak z ceskej gang bang party
ebe pred 13 rokmi a 1 m
u nás tak v roku 2025 pred cestou na Mars :D
pelechandro pred 13 rokmi a 1 m
to by sa my zišlo, minule keď som masturboval tak my išiel z péla dym, ešte otec prišiel do izby že čo som podpalil, ledva som to uhral že som zapalil zápalku :D
anna2910 pred 13 rokmi a 1 m
Aj tak by som si to na ruke nezapálila
killwid pred 13 rokmi a 1 m
paradne
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
zatiaľ mi doma nehorí žiaden horčík, asi to nebudem potrebovať :)
andrejko1478 pred 13 rokmi a 1 m
Ako ten zloduch v Ironmanovi 3 :D :D :D Kto videl ?
kubajiz pred 13 rokmi a 1 m
a čo teraz ?
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi a 1 m
jak by to mal zle namastene ta skor sa mu prederavi ruka ako si to stihne uvedomiť :D
cvok12345 pred 13 rokmi a 1 m
photoshop... :D:D
misos3 pred 13 rokmi a 1 m
novy lubrigacny gel ... trenie do 3000 stupnov vam neublizi
vlkdivoky pred 13 rokmi a 1 m
Ale to , že mu ruku odrezali lebo mu začala hniť už radšej neukážu :) (žartujem )
m1k1 pred 13 rokmi a 1 m
bude to zaujimavo vyzerat ked tuto tekutinu budu striekat z hadic.. :D
valarmorghulis pred 13 rokmi a 1 m
Keby sa všetci pracháči sveta venovali výskumu a vývoju podobných vecí už sme dávno mohli piť Vesmírny Grog v susednej Galaxií s neznámou exotickou vesmírnou kráskou (:
bocan135mod pred 13 rokmi a 1 m
si vsimnite kolko toho maju v zadu :D :D :D :D
smudlo pred 13 rokmi a 1 m
odvaha teda
jozeficek pred 13 rokmi a 1 m
že to tak na sopke neskúsia...:D