Zopár borcov skončilo s blatom nielen v hube.

Skalná hojdačkaAutor: tigrica18 755 videní

Zábava s lanomAutor: benyxxxxx10 221 videní

Tučniaky bojujú s lanomAutor: peros28 359 videní

Lanom ju zrazili k zemiAutor: enigma5 058 videní

Mega hojdačka na Malej FatreAutor: jurkozbojnik23 219 videní

Tarzan z neho nebudeAutor: marko5525 561 videní

Borec na koniec - nebezpečná hojdačkaAutor: seko040821 445 videní

Imaginárne lanoAutor: kaporkak4 102 videní

Veľká hojdačkaAutor: pixxxo30 800 videní

Lenivým patrí svetAutor: gazemberg4 191 videní

Mega Hojdacka alias JackassAutor: 33majo325 927 videní

Preťahovanie sa neviditeľným lanomAutor: weeternik3 684 videní

Nachytávka s neviditeľným lanomAutor: stewsvk28 020 videní
dandy36 pred 13 rokmi a 1 m
omg 2:5 lol :D :D :D :D :D :D tak som sa smial ze som padol :D
trojan4x4s pred 13 rokmi a 1 m
ja nemôžem z tej 2:10 :D :D :D :D :D :D :D
sonik pred 13 rokmi a 1 m
0 : 30 kajo ? :D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi a 1 m
3:08 zly sen :D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi a 1 m
2:25 wtf ? :D D :D D: :D
kacena93 pred 13 rokmi a 1 m
:D
justtime pred 13 rokmi a 1 m
0:15 toto iste sa mi stalo na chate ... ale toty debili co boli somnou sa smieli a ja hlavu som mal vo vode a nohy na lane ....
neclovek pred 13 rokmi a 1 m
1:05 Jaky tulen dopice :D
allgreen pred 13 rokmi a 1 m
naco mal ten posledny sluchatka?
ku8ec pred 13 rokmi a 1 m
ten prvy na totalku :D na konci si už len tak lahol.
edildo92 pred 13 rokmi a 1 m
Najlepsie ako sa podaktori jedinci uplne vyparili v tych hustinach :D...proste uplnw zmizli :D
bapabepeduo pred 13 rokmi a 1 m
Nejde mi do hlavy ako niekomu mozu prist zabavne nebezpecne vyzerajuce pady....ako keby si niektori divaci mysleli ze ludske telo je kus titanu a tomu hlupakovi akterovi sa nemoze nic stat...nehovorim na niektorych som sa zasmial ale napr. pri tom poslednom ktory mal byt akoze najviac fun fail ma vyslovene zmrazilo
mart1n pred 13 rokmi a 1 m
niktore hruza des :(
glejto pred 13 rokmi a 1 m
na kery .okot si robia tie slucky na konci
wayck0 pred 13 rokmi a 1 m
1:07 - jaky mroz dpce :D
misko777 pred 13 rokmi a 1 m
CHudaaak 1.20 si vsimnite ako si zlomil ruku
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
aspoň že sa tým hojdačkám nič nestalo :D
elfenomeno pred 13 rokmi a 1 m
ľuďom yebe :D
elitk0 pred 13 rokmi a 1 m
1:19 jak si vybil dych :D chudák :D
naiko pred 13 rokmi a 1 m
prečo najhoršie? :D najlepšie :D