Babička si musí dávať väčší pozor pri šporáku.

Tvoja večera je na sporákuAutor: scary88888821 196 videní

Takto vyzerá poctivá ukrajinská kuchyňa!Autor: bananqtz777 videní

Auto v plameňochAutor: benyxxxxx5 777 videní

Blbec v plameňochAutor: noone9 136 videní

Na východe sa v sporáku zjavil Ježiš Kristus.Autor: mtvpopfoxtv4 041 videní

Riť v plameňochAutor: romales55 193 videní

Hlava v plameňochAutor: benyxxxx9 937 videní

Oheň v kuchyniAutor: marlborka2016 373 videní

VW GTI v plameňochAutor: jb9 192 videní

Nič sa neboj, to zhorela len tvoja večera!Autor: katka15 029 videní

Felícia v plameňochAutor: chelios7 154 videní

Zabudnutý hrniec na sporáku spôsobil v domeAutor: schokovokokoko3 295 videní

Vlasy v plameňochAutor: katka36 526 videní
jozeficek pred 13 rokmi a 1 m
tie pazvuky...:D
kiwispooky pred 13 rokmi a 1 m
po 60ti letech je opět žhavá :D :D
nireone pred 13 rokmi a 1 m
Ale jak pekne sa jej to šírilo :D
Aj keď neviem prečo mala kameru v kuchyni ale fajn :D
lukky22 pred 13 rokmi a 1 m
este ze nebola hola pod tym zupanom :D
troopper pred 13 rokmi a 1 m
to poznam :D zmolky tak pekne horia :D
jawa250 pred 13 rokmi a 1 m
chlpy jej horeli :)
pekloqq pred 13 rokmi a 1 m
:D
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
Pyro z X-menov :D
horcobuchy pred 13 rokmi a 1 m
zo začiatku mniauká ako mačka a 0:09 vykríkne á špajza :D
111kubo pred 13 rokmi a 1 m
vydava zvuky ako delfin :D
tankacc pred 13 rokmi a 1 m
Toto bolo v Slomotion?
darcaorganov pred 13 rokmi a 1 m
podpisala zmluvu s diablom a akurat ju potreboval tak sa zacala menit na ghost ridera :D :D :D
plazma pred 13 rokmi a 1 m
ale piska jak tucniak na juznom pole :D
pantherito pred 13 rokmi a 1 m
a čítam žumpa v plamenoch :D :D :D
nightlander pred 13 rokmi a 1 m
Podla mna to je fake. Nastriekane zo sprejom vidno jak to pekne hori. Someone wants attention
peletron pred 13 rokmi a 1 m
ghostrider
tomino191919 pred 13 rokmi a 1 m
aa,aaaa,aaa ako opica :D
bahramji pred 13 rokmi a 1 m
aky ma bordel v kuchyni :D
kingpin444 pred 13 rokmi a 1 m
nemá prdieť do županu..veď prdy sú horľavé :D:D:D
fastas pred 13 rokmi a 1 m
sakra, nebudte chamtivi a davajte taketo zupany k pridavkom.. aspon to spoluobcanov zahreje :)