Myslím, že si po papuli zaslúžila :)

Ja ti dám protestu, dostaneš po papuli!Autor: luda32 604 videní

Dobrá nálada spoluobčanov vo Veľkej LomniciAutor: bastardxxx71 870 videní

Opitý preskočený muž tresol rukou poAutor: demonoid22 225 videní

Tak tá teda sadla dokonale!Autor: arectorpili44 849 videní

Chlapci si dali po papuliAutor: momo88884 869 videní

Dáma ,Hug Lady,Autor: almano13 664 videní

Ani Helena Růžičková také bomby nerozdávalaAutor: vpiatoksapije24 188 videní

Cestná pomsta OU ŠIT!Autor: vadala35 053 videní

Sídlisková férovkaAutor: luda77 187 videní

Čierne princezné sa pobili asi kvôli ČiernemuAutor: atari14 438 videní

Kde do pekla je môj sendvič!?Autor: v4v29 981 videní

To máš za to, čo ešte len urobíš!Autor: yannik18 569 videní

Dáma v červenom.Autor: sagamartin4 771 videní
deemon pred 6 rokmi
ked sa správaš ako chlap tak sa bráň ako chlap :D
lolo636 pred 13 rokmi a 1 m
Ta sadla :D
adommm123 pred 13 rokmi a 1 m
Páni! ženu ani kvetinou neudrieš!!! Ale niektorým by bolo aj kvetináčom málo... :) Tejto sadla ako riť na šerbeľ ... :)
pangarb pred 13 rokmi a 1 m
...som síce stará škola...ale v poslednej dobe začínam veriť,že dobrá bomba pre p1ču je vlastne pre jej dobro...