V meste kasín, Las Vegas, už naozaj nevedia, na čo majú vsádzať. Najnovšie tam hráči obľubujúci hazard totiž prepadli pretekom vibrátorov. Verili by ste, že sa dokážu pohybovať rýchlosťou 2,5 kilometra za hodinu?

Život v podzemí Las VegasAutor: tigrica35 842 videní

8-minút z mesta hriechu Las VegasAutor: dynamitero31 491 videní

Mafiáni z Las Vegas (prank)Autor: tykokos16 138 videní

Extrémne preteky v púštiAutor: fastmm18 844 videní

Klepkáči z Las VegasAutor: bumblebeee18 233 videní

Las Vegas v nociAutor: wagen5 532 videní

Pohodová jazda mestom hiriechu Las VegasAutor: dynamitero18 208 videní

Macaulay Culkin navštívil Las VegasAutor: r3jko6 216 videní

Las Vegas - mesto hriechuAutor: kissboy22 210 videní

Tak dámy, ktorý vyhrá?Autor: karolko42 558 videní

Bitka v Las Vegas casineAutor: buldog111139 780 videní

S manželkou v Las VegasAutor: v4v56 192 videní

Las Vegas - 24 hodí v svetle neónuAutor: che25 541 videní
michal85 pred 13 rokmi a 1 m
ale ved su rovnaké, tam asi rýchlosť zavísí od toho kto ho skorej spustí a ako je daný ten papierik pod ním
antienergy pred 13 rokmi a 1 m
to su dementi...
jozeficek pred 13 rokmi a 1 m
keby si neprečítam popis, tak ťažko by som vedel čo to môže byť :D
kerberos pred 13 rokmi a 1 m
Biblia hovorí že keď sa budú v Las Vegas konať preteky vibrátorov koniec sveta bude už blízko :D
fossee pred 13 rokmi a 1 m
las vegas je pre ludi na odych a zábavu ... ale nechápem čo je zábavne na tom prehrávať prachy v kasinach :D
bruno160 pred 13 rokmi a 1 m
aspon na daco su dobrie :D
murki pred 13 rokmi a 1 m
co sa stane vo vegas, zostane vo vegas :D
peto44881 pred 13 rokmi a 1 m
Ta hudba sa nedá počúvať
pray882 pred 13 rokmi a 1 m
OMG :D
drspina pred 13 rokmi a 1 m
Hazardom k orgazmu .
guru696 pred 13 rokmi a 1 m
není robertek jak robertek ...:D
enriqe37 pred 13 rokmi a 1 m
nam ako detom postacili slimaky a chodnik :D
korkybucek pred 13 rokmi a 1 m
Ked aj odíde bez penazí,ale nadržná :D
fastas pred 13 rokmi a 1 m
:D nemam slov :D :D
patrias pred 13 rokmi a 1 m
2,5 km/h je skoro rychlost ludskej chodze, toto bol asi iba nejaky amatersky pretek lebo tieto šupky šli rychlosťou snaď 0,2 km/h, kedže prešli meter za niečo okolo 10 sek.
jodo pred 13 rokmi a 1 m
Keď budem mať milióny už viem de sa pojdem zabávať :D :D :D
michaello pred 13 rokmi a 1 m
ked tam mal energizer baterky, sa necudujte, ze to vyhral :D ostatne mali asi len TESCO VALUE :D
analnyhnis pred 13 rokmi a 1 m
Monika8866 to sú zábery z tvojej dovolenky v Las Vegas?:D
thanatos pred 13 rokmi a 1 m
:D
elementar pred 13 rokmi a 1 m
Ta je zfukana na bomby :D