Určite každý z nás robil podobné grimasy.

Pes vs. mačkaAutor: janor22263 310 videní

Strach alebo smiech?Autor: th0r101 546 videní

Kto sa viac zabával? Pes či bábätko?Autor: nadrbelka16 256 videní

Detské pádyAutor: janor22246 357 videní

Bábo a pesAutor: iiiisuzyiiii75 247 videní

Ja to chytímAutor: janor22223 963 videní

Smiešne detičkyAutor: dany222bd71 767 videní

Smejúce sa bábätko :)Autor: hrobacik199811 580 videní

Strach a smiechAutor: lucianr79 431 videní

Ako to tá mačka robí?Autor: srdce21 393 videní

Smejúce sa bábätko 2Autor: hrobacik19988 798 videní

Tomuto sa povie "nemý úžas"Autor: katka17 490 videní

Zábavné zvieratká 2Autor: suky44 642 videní
02anjelik pred 16 rokmi
Zlaaty
superman99 pred 16 rokmi a 6 m
:D
tekla pred 16 rokmi a 11 m
tak ako to prve robi aj moj syn...na tom sa vzdy nasmejeme
anettee1 pred 17 rokmi a 5 m
heheeh to prve je najlesie
natyy pred 17 rokmi a 5 m
:))
kinking pred 17 rokmi a 7 m
sranda
iwuska pred 17 rokmi a 7 m
júúúj jaké zlaté :-*
roman25051 pred 17 rokmi a 10 m
lol