Tak toto som veru ešte nevidel...

Blbec a po domácky vyrobená bazukaAutor: almano16 501 videní

Ako sa strieľa z bazuky?Autor: bojovnik42 689 videní

Poľská bazukaAutor: che41 783 videní

Zemiaková bazukaAutor: ichbinhelmut7 054 videní

Uponáhľaný idiot v SUVAutor: karolko34 905 videní

Idiot v autoumyvárniAutor: jolaus73 613 videní

Keď obrnené vozidlo zasiahne protipancierováAutor: therock59 068 videní

Absolútny magorAutor: drumnbass19137 421 videní

Volám sa idiotAutor: kablik9 685 videní

Magor s opaskomAutor: benyxxxx12 455 videní

Alláh a bazukaAutor: 12error9 455 videní

Idiot ako sa patríAutor: k2blade25 432 videní

Volajte ma magorAutor: dragothar5 378 videní
sudza pred 12 rokmi a 3 m
mmmmonster kill :D
rolandjx8p pred 12 rokmi a 3 m
Zavolajte doktorku Quinnovú!
ottomahr pred 12 rokmi a 4 m
jak my hokáme ve štatlu:zásah potopená:-)
rominqo pred 13 rokmi a 1 m
tie tenke nohy :D
fotocykl pred 13 rokmi a 1 m
100x tam dajte slow motion replay!
paquik pred 13 rokmi a 1 m
konečne si umyl tú svoju extra mastnú ofinu :D
dar3xgaming pred 13 rokmi a 1 m
Stratil som 117 sekund mojho života ...
jolaus44 pred 13 rokmi a 1 m
rychlo sanitar :D
kub111 pred 13 rokmi a 1 m
ked je hlava duta trpí cele telo
toffinko pred 13 rokmi a 1 m
tu by sa zisiel slowmotion
summerland pred 13 rokmi a 2 m
rad vidím, že este aj dnes existuju decka ako som bol ja :D rozbite kolena a v hlave same hluposti :D
michaello pred 13 rokmi a 2 m
velmi malo opakovanych zaberov....
bysko pred 13 rokmi a 2 m
skoro utopil sam seba :)
galileo26 pred 13 rokmi a 2 m
zabudol na alah akbar :D :D :D
funnyman pred 13 rokmi a 2 m
a co cakal...kremese? :D
mikiy pred 13 rokmi a 2 m
Video isto z USA, inak by neobsahovalo asi 6x replay, 2x spomalený záber a pod. :D
misooo1 pred 13 rokmi a 2 m
jak tam spokojne krúti prstami na nohách :D
thelostsoul pred 13 rokmi a 2 m
kua niekoľkokrát som si to musel pretočiť na ten začiatok a nie a nie sa prestať smiať :D
godless pred 13 rokmi a 2 m
podla mna mohol dat este dva spomalene zabery, 7x a 8.5x spomalene , tie tam chybali :D
vianocka pred 13 rokmi a 2 m
BOOM Headshot