Prečo nás tak nevozili do školy? :)

Opäť trafení Arabi - drift s autobusomAutor: d12boyzd1223 632 videní

JBB - Our drift day (ilegálne nočnéAutor: wantedsvk90 438 videní

DriftovanieAutor: echos6 811 videní

Drift motorkárAutor: 1cicos14 185 videní

Keď ťa pošteklí autobusAutor: naceste2 325 videní

Arabské drifty končiace katastrofouAutor: naceste49 166 videní

Pekné driftovanieAutor: killer94426 025 videní

Japónske driftovanieAutor: roccosvk24 766 videní

Driftovanie s školským autobusomAutor: vitajnainternete2 868 videní

Drift - MaxxisAutor: poser993 723 videní

Driftovanie z JaponskaAutor: nomura33 653 videní

Moj DriftAutor: lucas77236 891 videní

Farebné driftovanieAutor: maros948522 631 videní
pyrotechnici pred 13 rokmi a 2 m
moc driftu som tam nevidel akurat tak hodiny
vlastenecsk pred 13 rokmi a 2 m
Slovenské deti prejdú tých 500 metrov do školy pešo... to len americké sa musia voziť autobusom, aby náhodou neschudli...