Jeden rum s kolou! Nech sa páči!

Dokonale ošúpané jablkoAutor: krapula43 243 videní

Nový spôsob strúhania jabĺkAutor: magnum101049 670 videní

S.O.S. - VtipAutor: badonkadonk3 668 videní

Vtipné krátke videáAutor: kalatrava102 749 videní

Mrazivé tajomstvá - SněhurkaAutor: destroyer21110 145 videní

Ako urobiť labuť z jablka?Autor: tigrica36 322 videní

Daniel miluje jablká!Autor: zajacit24 619 videní

Trpaslík v posilke cvičí s battle ropesAutor: lukotypek20 308 videní

Židia bojuju o jablkaAutor: noone4 659 videní

Zábavný skečAutor: dennethor2 017 videní

Trošku ju ošmahol, keď stála za baromAutor: godzilla12 344 videní

Depo - SkečAutor: depo4 306 videní

Nový objav labradoroovAutor: godzilla4 184 videní
ilookedatyou pred 7 rokmi a 2 m
Při čtení po tmě si zkazí oči.
legolas2420 pred 10 rokmi a 6 m
dobre som sa pobavil.
ames pred 12 rokmi a 1 m
aspon je to zdrave :D
herko106 pred 12 rokmi a 1 m
Tento vtip hovorim uz rok ale je to dobre no :)
fokulis pred 12 rokmi a 1 m
pripomína mi Tyrion Lannistra z Game of Thrones :D (aj sa to hodí)
sss5 pred 12 rokmi a 1 m
aj ja chcem jedno
iaan93 pred 12 rokmi a 1 m
VTIP: Domorodci zajali Rusa, Slováka a Nemca. Domorodci im dali úlohu doniesť z pralesa 10 kusov jedného druhu ovocia. Z lesa príde Rus, donesie jablká. Domorodci mu kážu, nech si ich napchá do riti. Nemôže prejaviť ani náznak bolesti. Strká si jedno jablko, plače od bolesti, strká druhé, kričí od bolesti. Domorodci ho zabijú. Ide Slovák s hroznom. Strká jedno hrozno, všetko OK a príde až na ôsme hrozno, začne sa nehorázne smiať. Domorodci ho zabijú. Svätý Peter sa ho pýta v nebi: ,,Prečo si sa smial ? Veď si mohol prežiť ! A Slovák na to: ,,Keď som uvidel Nemca prichádzať s ananásmi.... :D :D :D :D
jayray pred 12 rokmi a 1 m
tak to je ina pecka :D :D :D :D :D :D
hydr0 pred 12 rokmi a 1 m
Taký koniec som nečakal :D
easy pred 12 rokmi a 1 m
:D dobreee
quixik1 pred 12 rokmi a 1 m
:D
orkam pred 12 rokmi a 1 m
mmm ja by som si dal jabĺčko čo chutí ako Captain Morgan a zázvoroví tonik :D mňam :D
harryp98 pred 12 rokmi a 1 m
vidíte tú mačku vzadu ? :D
jumbo pred 12 rokmi a 1 m
kto uz napise gin ako džin ?! :D :D
555tomino pred 12 rokmi a 1 m
Nemám jablko :(
maximka pred 12 rokmi a 1 m
Toto je vtipne?
herak pred 12 rokmi a 1 m
Jaro Slávik by to posledné jablko ani neotáčal podľa mňa :)
peter1997 pred 12 rokmi a 1 m
Stareeeeeeeeeeeeeee!
thanatos pred 13 rokmi a 1 m
:D perfektné............
antixxx pred 13 rokmi a 2 m
a maju tam 150 jablk z prichutou kianydu ? :D:D