V Texase vybuchla továreň na hnojivá, explózia zrovnala okolie so zemou. Dievčatko v aute po výbuchu hovorí svojmu otcovi že nič nepočuje a prosí ho aby odtiaľ odišli. Zahynulo pravdepodobne až 70 ľudí, hovorí sa o ďalších stovkách zranených. Na konci videa je záber spomalený najskôr 5x a potom 10x.

Výbuch v továrni na hnojiva.Autor: trollin8 638 videní

Nové zábery z výbuchu továrne na výrobuAutor: lucasinoo23 730 videní

Explózia továrne na výrobu pušného prachuAutor: bishop28 372 videní

Hrozivá explózia továrne na pyrotechnikuAutor: kobrick24 673 videní

Výbuch továrne na výrobu zbraníAutor: demonoid26 240 videní

Vybuch tovarneAutor: coolio1 445 videní

Šialene veľký roj komárov v TexaseAutor: urfik15 591 videní

Ako viete, že nakupujete v Texase?Autor: vycapnik10 520 videní

Požiar továrne na pyrotechnikuAutor: true18824 151 videní

Padajúca obloha v TexaseAutor: dogma29 463 videní

Takto vyzeral výbuch 4.reaktoraAutor: cernobylpripyat20 596 videní

Výbuch v AlbánskuAutor: jolaus38 928 videní

Explózia munície na UkrajineAutor: nevada30 974 videní
dodoslovensko pred 11 rokmi a 2 m
Segin mala sebe pohnojila do gacoch.
vnimac pred 13 rokmi a 1 m
vyźíval
vnimac pred 13 rokmi a 1 m
juj pekna supa skoda ze neni nejaka staticka kamera zeby som sa vyzival
marek214 pred 13 rokmi a 2 m
Kameraman mal ísť bližšie aby mal poriadne video.
miroti pred 13 rokmi a 2 m
zase ten vysokouhly format....
muhehes pred 13 rokmi a 2 m
urcite ich zahucalo niekolko tisic
mirroslav pred 13 rokmi a 2 m
Kvetinky z toho rastu dobre ale *eby su z toho este vacsie
kerberos pred 13 rokmi a 2 m
Boh nás ochraňuj pred výbuchom Slovnaftu :(
norm pred 13 rokmi a 2 m
keby tak zapalia zápalku na WC pomne, to by bola rana
anapolon524 pred 13 rokmi a 2 m
Tak to bola riadna DRBA !! :D:D:D:D
pretorian666 pred 13 rokmi a 2 m
dobre silno tie hovna vybuchli
blacklng pred 13 rokmi a 2 m
som sa tešil na výbuch a videl som poťahy auta ........
lukas7776 pred 13 rokmi a 2 m
vždy na to musia doplatit prave nevinny ludia
mufmino pred 13 rokmi a 2 m
nahrate
riesenie pred 13 rokmi a 2 m
to dieťa má zaujímavý hlas, taký do filmu, a k tej udalosti že vraj tam bolo množsto čechov, tak úprimnú sústrasť
7trololo pred 13 rokmi a 2 m
to bola riadna pecka nechcel by som :(
tripx pred 13 rokmi a 2 m
už chcem vidieť hokejík, nach začnú majstrovstvá
hassansatana pred 13 rokmi a 2 m
A cenu otec roka vyhráva .... neznámy američan !!! :D :D :D
leonidasll pred 13 rokmi a 2 m
Niektorý až priam blbci sa sťažujú na to decko čo tam huláka ... Keby si to viete preložiť tak hovorí: ,,I can t hear (Nepočujem) a Get out of here (podme preč). Niesom dobrý v angline ale toto si dokáže preložiť hádam každý ... Takže prosím vás nemudrujte ako tam vrieska... Keby ste na jeho mieste vy, tak by ste sa nesprávali o moc lepšie ... Môj názor.
binladin pred 13 rokmi a 2 m
ked sa dari, tak sa dari. najskor ma usa momentalne nizku karmu