Nečakaný koniec športového podujatia v Bostone. Maratón sa začal na poludnie miestneho času a prvá bomba vybuchla o 14.50 hod. Zomreli traja ľudia.

Výbuch bomby Bostonský maratónAutor: rabidko8 535 videní

Výbuch v BostoneAutor: lucasinoo4 810 videní

Hydrogénové bombyAutor: samo88824 047 videní

Výbuch bomby pri cesteAutor: jolaus67 320 videní

Prvý test vodíkovej bombyAutor: nevada52 444 videní

Bomba CárAutor: bosstonmarsden10 430 videní

Test nukleárnej bombyAutor: denco31 103 videní

Testy nukleárnych zbraní vo vysokom rozlíšeníAutor: rocketbunny41 599 videní

9.august.1945 NagasakiAutor: lucasinoo8 615 videní

Bomby v metreAutor: noone3 293 videní

Masívny výbuch bomby (Sýria)Autor: henrich18611 671 videní

Konšpiračné teórie o bostonskom útokuAutor: zhulo2 876 videní

Bomba pri obchodeAutor: sonyerikk45 559 videní
geeorgee pred 9 rokmi a 2 m
Naša vlajka !
matus955 pred 12 rokmi a 2 m
1:15 nám zhodili vlajku... vojna
stefanstepka555 pred 13 rokmi
Ak by to boli skutoční teroristi útočili by na politikov....ktorí si to zaslúžia....už vidím zase správy urobil to sýrijský muslim podporovaný iránskou vládou -_- a zase za to zaplatia len ďalší civilisti...
adammaniak pred 13 rokmi a 1 m
Ked sa nieco s tane v amerike tak to preberaju vo vsetkich mediach na svete dobre ze nie stale dookola ale ze oni zabijaju tisice nevinnich v iraku v afganistane tak to sa uz nikde nedozviete pretoze to nikoho nezaujma dedina stoji na zasobarni ropi jedna raketa vsetko zrovnane zo zemou a mozme ist rizovat je to smutne :( a kompetentni stim nic nerobia lebo bud sa ich boja alebo s upodplateni
sebko pred 13 rokmi a 2 m
seru ma tie komentare, ze amici si za to mozu sami... Ved hento boli nvinní ludia tak neviem co trepete kraviny
55 pred 13 rokmi a 2 m
V novinách bolo že tomu v 0:14 to odtrhlo nohy
zavislacka pred 13 rokmi a 2 m
Celé toto naše ľudstvo je skazené. Človek si myslí že toho vie veľa a pritom nevie o tomto svete absolútne nič. Nevážime si prírodu, pokoj, len vymýšlame stále nové chujoviny, rozbroje a hádky. Ľudom už ide tak o moc a peniaze že idú cez mŕtvoly. Celá táto situácia je na hlavu... Amerika sa predbieha s Kóreou v tom kto by nás skôr pozabíjal a kto má nato silnejšie zbrane, veď to už je choré... Televízie a médiá nás deň čo deň oblbujú... Fakt to ide dole vodou... teda nie že by sme si to nezalúžili.
odleteldekel pred 13 rokmi a 2 m
hmm niee vobec v tom nefiguruju americke tajne sluzby..nieee..http://www.topky.sk/cl/1000688/1347084/?fb_action_ids=644674292225355&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22644674292225355%22%3A332109536892713%7D&action_type_map=%7B%22644674292225355%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
0ku8 pred 13 rokmi a 2 m
Tak vám treba amíci! to máte za to, čo ste spravili vy svetu!
filthy124 pred 13 rokmi a 2 m
to v amerike strazi taketo podujatia armada ??? :D :D
jolaus44 pred 13 rokmi a 2 m
co je cielom vybuchu v Bostone ,ktorý bol zinscenovany PsyOps FBI alebo inou tajnou organizaciou ???...........udrzat kratkozrake obyvatelstvo v STRACHU,ved to tam vyzera ako v romane 1984 od Orwella tisice policajtov v uliciach obrnene vozidla,ako po vyhlaseni stanneho prava .Jedna velka fraska,ktora sa vyjasni az po par rokoch.
matejjjj pred 13 rokmi a 2 m
Takze, podla mainstreamu su utocnici z Cecenska - a kedze americania su analfabeti, poplietli si to z ceskou republikou a teraz je na socialnych sietach mnoho statusov o tom, ako chcu vyvolat Cesku vojnu :D
maktub pred 13 rokmi a 2 m
je mi to jedno hlavne ze sa to na Slovensku nestalo
timotej pred 13 rokmi a 2 m
Posledná vec, ktorou by som sa zapodieval v tak pekný deň, ako je dnes. Tak isto aj to velké badabum v Texase. A ešte banda blbov im ide v BA organizovať spomienkový beh či čo to (obetiam výbuchu v Bostone). Nieje tu dosť problémov, ešte sem treba tahať kraviny spoza velkej mláky. Za to, čo sa im deje v krajine si môžu len oni a šmitec. Vo svete sa denne dejú sto krát horšie veci a nik sa ani nepohne. To len keď v Amerike niečo tresne, celý svet má hned v gatiach. Jediná vec ktorá ma dnes trápi je, de to mám tie kraťasy, snad sa tu nebudem potiť v rifliach.
bello0o pred 13 rokmi a 2 m
najhorsie je ze sa jedna o politiku a vzdy si to odnesu nevinny:(
jurgiano pred 13 rokmi a 2 m
preto nechodiť na miesta kde je veľa ľudí nakope a keď už niečo vybuchne tak zostanem na mieste kde vybuchla už bomba a neutekám ako dilino k dalšej :D
thevagaday pred 13 rokmi a 2 m
zámienka američanov ako vyvolať ďalšiu vojnu s iránom, sýriou alebo kóreou je už len na CIA akú národnosť páchateľa si vyberú
rasto007 pred 13 rokmi a 2 m
Toho malého chlapca mi je naozaj ľúto :/ :/
misulin pred 13 rokmi a 2 m
co kameruje idiot zem stale
wentilone1 pred 13 rokmi a 2 m
znie to možno blbo ale tam by sa čooooorovalo :D