Tak to je riadny otužilec.

Nórsky otužilecAutor: anerin53 672 videní

OtužilecAutor: enigma17 690 videní

Obyčajný novembrový deň v NórskuAutor: kappa43 521 videní

Keď napadne prvý snehAutor: keporkai35 023 videní

Čerstvo napadnutý sneh? To treba využiť!Autor: trutnovka10019 681 videní

Otužilec puliAutor: kollyzdoly3 422 videní

Apetor víta prvý sneh vodkou a pivomAutor: conan50 394 videní

Udrela si ceckyAutor: kardiostimulator37 068 videní

Nórsky otužilec ochutnal 52% marhuľovicuAutor: hajzel35 719 videní

Trošku praštený otužilecAutor: cyberwhore95 560 videní

Andrej, dávaj pozor na riasy!Autor: uschiglas33 599 videní

Otužilec pigmentAutor: koner63 959 videní

Poriadny otužilecAutor: king2521 543 videní
mano01 pred 11 rokmi a 7 m
ten sa chrípky asi nebojí :D
alamo pred 13 rokmi
ale aku perfektnu sipku skocil :)
2fast5dnb pred 13 rokmi a 2 m
tam je najskor nejaky otepleny radioaktivny sneh :D
ku8ec pred 13 rokmi a 2 m
Ja tu hyperventilujem už pri 18 :D
noby pred 13 rokmi a 2 m
blazon :D
samaras pred 13 rokmi a 2 m
keby skákal do vody že by tam bolo na meisto vody ľad .. :D to by už sranda nebola :D :D
theriseagainst pred 13 rokmi a 2 m
v pohode :D