Pekná otočka počas rely pretekov v Poľsku.

Ukážkový drift v zákrute (Rely Austrália)Autor: naceste38 065 videní

Stojme v zákrute, to je najlepšie miesto naAutor: dynamitero37 068 videní

Štýlová otočkaAutor: lusir38 780 videní

Ťažká havária Mitsubishi na pretekochAutor: janigis112133 838 videní

Otočka na ručnú brzduAutor: wrc28 612 videní

Dav zareagoval správne (rally Poľsko)Autor: hlavotis58 641 videní

Rally jazdec z neho nebude 160 km/hAutor: sulo69694 208 videní

To najlepšie z Jari-Pekka Ralli 2016 (Fínsko)Autor: therock42 391 videní

Kráľ šmyku na skútriAutor: kedzbe50 808 videní

Rally driftAutor: tomas236 782 videní

Rally, len v menšom!Autor: ceculiak16 281 videní

Audi Quattro rally driftAutor: mrmarco11 413 videní

Rely Prešov 1Autor: taxi44336 757 videní
martinpaluch pred 13 rokmi a 3 m
Borec :D nakoniec :D
zilko pred 13 rokmi a 3 m
akoze nechcena?? videl vela divakov tak sa chcel predviest! :D
tark pred 13 rokmi a 3 m
Pro díváky :D
fajcar pred 13 rokmi a 3 m
Pan je Gurman :D
kerberos pred 13 rokmi a 3 m
krásny trojitý ritberger :D
dulibuk pred 13 rokmi a 3 m
gta iv! :D
maario pred 13 rokmi a 3 m
aspon dačo pekne z poska....:):)
romcoox pred 13 rokmi a 3 m
O toto sa dnes pokusalo niekolko vodicov na D1 aj R1. Sice im to uplne tak nevyslo, ale tiez boli v telke :)
ebe pred 13 rokmi a 3 m
Tri krát, tri krát som si dal Bohumile cestu kolem sveta :D
cselki pred 13 rokmi a 3 m
tam bola 30tka :D
9michal9 pred 13 rokmi a 3 m
macher :DDD
asterix47 pred 13 rokmi a 3 m
ze nechcená otočka ... isto bol domáci a presne takto si to nacvičil :)
stejko pred 13 rokmi a 3 m
barzo ladne :D
fastas pred 13 rokmi a 3 m
ale urwal :D
tightfish1 pred 13 rokmi a 3 m
Uz sa tesite na stedru veceru? :) Mamina uz robi kapra.
rely pred 13 rokmi a 3 m
rely? :D to sa pise relly :)
newmemberof pred 13 rokmi a 3 m
Like i give a fuck :)
kosso pred 13 rokmi a 3 m
No čo , však si len chcel pozrieť či aj v opačnom smere je 30-tka :D
peterl981 pred 13 rokmi a 3 m
bardzo ladne
kapuerista1 pred 13 rokmi a 3 m
0:04 FAJNEEE :D