Moja psica miluje ked ju škrabkám v uchu a je pritom doslova ako zhypnotizovaná :D

Najlepší priateľ človeka - Nemecký ovčiakAutor: charliesvk35 991 videní

Nemecký ovčiak Lexus (Rusko)Autor: hosentroger74 428 videní

Pes na stráženieAutor: sadsnake5 030 videní

Ovčiak z NFLAutor: kosicka92 141 videní

Nemecký ovčiak hral futbalAutor: roxacik287 702 videní

Nemecký ovčiak - sučkyAutor: mibu16 748 videní

Ovčiak a malé ovečkyAutor: psychoza19 974 videní

Pes LVL Mission ImpossibleAutor: schokovokokoko34 966 videní

Nemecký ovčiak - Jack :)Autor: barcik9 341 videní

Naše ovečky a pes :)Autor: psychoza8 405 videní

Nemecký ovčiakAutor: krtek23235 963 videní

Kazanko prines pivkoAutor: biolog51 235 videní

Nemecký ovčiak - aportAutor: psychoza6 566 videní
postal123 pred 12 rokmi a 10 m
Toto má rada vačšina psov .....
maryangela pred 13 rokmi a 3 m
moj sa velmi pri tom rozplyva:)
jazz pred 13 rokmi a 3 m
Mozno mu treba usi vycistit...
pand3mic pred 13 rokmi a 3 m
to asi každy pes ja mám dvoch a ked ich škrabkam v uchu uplne vykruca hlavu a vydava pri tom take zvuky jak ked mačka pradie :D ale tak pes sa nema ako poškrabať v uchu tak mu je to príjemne ked mu človek pomôže