Zostrih mojich videí, ktoré som spravil počas roka 2012 vo svojom voľnom čase.

Vizuálne efekty zo Slovenska 3Autor: meego8237 678 videní

Výbuch sopky - After Effects + FumefxAutor: meego8250 071 videní

Vizuálne Efekty zo Slovenska 2Autor: meego8217 114 videní

Tornádo VFX - Adobe After Effects + FumefxAutor: meego8216 898 videní

Tornádo - After Effects a 3dsmaxAutor: meego824 055 videní

Pád lietadla VFX - AE+3DsMAxAutor: meego8225 558 videní

Mega City One - 3DsMax a After EffectsAutor: meego827 328 videní

Vizuálne efekty zo Slovenska 4Autor: meego823 628 videní

Hviezdna hmlovina - 3dsMax a After EffectsAutor: meego823 663 videní

Digitálna príroda Vue xStream10 a After EffectsAutor: meego8211 942 videní

Ghost Rider VFXAutor: meego8215 367 videní

Zbierka špeciálnych efektov v Adobe AfterAutor: plani23 532 videní

Universe VFX After Effects Reel 2012Autor: meego825 162 videní
mimav pred 10 rokmi a 10 m
0:44 .. poklona!
shadowself pred 12 rokmi a 1 m
Parádna robota, a ako tu už bolo písané kiež by ti dal niekto šancu spracovať efekty do filmov lebo niektoré zábery.. no uff.. Proste parádička. :)
cobra99 pred 12 rokmi a 6 m
a ty sa grafikou neživíš?
djw pred 12 rokmi a 8 m
Človeče teba by mala zamestnať filmová akadémia nech tu konečne na Slovensku vznikne poriadny film.. Klobúk dolu, pane..
kamaro pred 13 rokmi
krasaaaa fakt nadheraaaaaaaaaaaa
milujem to
z3us pred 13 rokmi a 2 m
Klubúk dole ! :)
matadoro pred 13 rokmi a 3 m
Veľmi pekná práca ! Ja skúšam v 3DS max-e ale nejako mi to nejde :/ treba mať zrejme na to talent... Ozaj krásne ! :-)
rarex pred 13 rokmi a 3 m
Nádherná práca :) rešpekt !
majkyseeek pred 13 rokmi a 3 m
co je to za program v ktorom to tak upravujes ? ;)
lowec81 pred 13 rokmi a 3 m
ta helikoptera bola vyborne spravena:D
738l pred 13 rokmi a 3 m
Vynikajúce, klobúk dole ;)
k2 pred 13 rokmi a 3 m
super robota ale 3. a 4. videa z after efects som uz v neakom videu videl.. :D
komiksak pred 13 rokmi a 3 m
1:03 Gta San Andreas :D OHDUDE :D
closer pred 13 rokmi a 3 m
No ja by som akurát tak vedel dať hudbu do videa a aj to v Windows Movie Maker :D
john555 pred 13 rokmi a 3 m
adobe after effect je proste naj :D
crater pred 13 rokmi a 3 m
paráda
ratko666 pred 13 rokmi a 3 m
kraaaaasa chlape :)
l0rean pred 13 rokmi a 3 m
templates ? :D
odyseus pred 13 rokmi a 3 m
Prosím, nepodpaľujte fľaše s drahým alkoholom, je to strašná škoda...
depo pred 13 rokmi a 3 m
parada, pracuejm v 3Ds takze mam predstavu aku robotu ti to dalo, takze klobuk dole!