Takto to vyzera v rusku :))proti parkovaniu takychto su tam aktivisti:)

Dvojkolesové parkovanieAutor: zemiakovahlava3 157 videní

"BMW Alpina" - Piešťanské zlaté stuhy 2012Autor: milujemautask3 310 videní

Vertikálne parkovanie BMW X1Autor: conan34 313 videní

Keď blondína zaparkuje autoAutor: bl4zonko37 076 videní

Parkovanie mesiacaAutor: leviathan91 997 videní

Ekologický Biopotrat vs BMW M2Autor: bukmajster1 103 videní

Ave Maria (afroamerická verzia)Autor: therock18 571 videní

Moskovské parkovanieAutor: benyxxxxx30 149 videní

Parkovanie á la blondAutor: lluccinka76 864 videní

Parkovanie v PoľskuAutor: baranica51 355 videní

Zlaté pravidlo... predvídaťAutor: techas3 133 videní

BMW Gina - auto s umelou kožouAutor: kopulopulos137 398 videní

Parkovanie 5Autor: demonoid31 878 videní
jarosvalba pred 10 rokmi a 11 m
Veď ten šofér bol relatívne v pohode. Vravel, že tam stojí 2sekundy, a že tam neparkuje!
jurajik pred 13 rokmi a 3 m
ale zrychlenie peknee
kuko78 pred 13 rokmi a 3 m
a rit ho boli dodnes
dokt0r pred 13 rokmi a 3 m
A už ho nikdy, nikdo, nevideľ ... :)