Podľa mňa v celku dobrá hudba najmä pri cvičení alebo dobrých fightoch pri Pc hrách.

Mortak Kombat - Reptile hudbaAutor: jsch322 906 videní

Mortal Kombat Conquest Reptile Vs ReptilianAutor: valarmorghulis3 873 videní

Mortal Kombat - Mortal Kombat PartyAutor: draconius7 626 videní

Mortal Kombat Sound track - scorpion themeAutor: palkisacik12 364 videní

Mortal Kombat - ROZDRVENIEAutor: leon4560 923 videní

Mortal Kombat /2Autor: leon4526 046 videní

Mortal Kombat paródiaAutor: suky36 947 videní

Mortal Kombat XXL konec story.Autor: adam11113 348 videní

Mortal Kombat na akordeóne (Rusko)Autor: calado6638 631 videní

Ultimate Mortal Kombat 3 (Arcade Music)Autor: damokin4 697 videní

Mortal Kombat IntroAutor: damokin16 078 videní

Mortal Kombat ShakeAutor: madnessmovies4 396 videní

Mortal Kombat 9 Mileena vs KitanaAutor: antixxx6 178 videní
valarmorghulis pred 13 rokmi a 4 m
Ja som Miloval a hral vždy za Reptila prvorado :D ale tak Scorpion, Sub-Zero, Ermac , Rain a Noob Saibot všetkých Ninjov som rad hral bola to pecka vo svojej dobe (: