V Rusku je možné všetko.

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 906 videní

Opilec vs. políciaAutor: leviathan141 600 videní

Oheň vs. alkoholAutor: katka33 648 videní

Ožran vs. pesAutor: katka131 172 videní

Opilec vs. kôňAutor: lokes40 811 videní

Opilec vs. schodyAutor: karas1138 638 videní

Opilec vs. duchAutor: katka45 361 videní

1. najožratejšia armáda svetaAutor: angerfistt1 223 videní

US armáda vs Ruská armáda vs Čínska armádaAutor: mato1616161645 362 videní

Ožran 4Autor: lokes83 000 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 497 videní

Ožran 2Autor: katka129 027 videní

Tank vs. tankAutor: angerfistt2 141 videní
mato1993 pred 12 rokmi a 8 m
Tungusku na zahrade? :O To aj ja chcem :D
datle pred 12 rokmi a 9 m
toto je už mooooooooooooooooooooc :D :D :D :D :D :D
alenush pred 14 rokmi
ta tak, chcel odhrnut sneh a odhrnul dom aj s plotom :D
husky01 pred 14 rokmi a 2 m
No jasnéééé rus :D:D
armyman pred 15 rokmi
TO JE PARADA.RUSI SI MOZU NOSIT ROBOTU DOMOV.A MOZU SI ODPISAT DO SROTU TUNGUSKU A ZE SILA RUSKA.OZRATI TUPCI NESCHOPNI.PRETO SU TAM KDE SU.NIC NEMAJU AJ TO SI ZBURAJU.
majkel pred 15 rokmi a 6 m
anonym a fretka kde ste preboha?, tu je ziarivy priklad tych Vasich milovanych rusov...ale toto sa sudruhom asi nebude chcet komentovat...preboha uz sa zobudte...alebo tam chodte tam vas uz vasi milovani sukmenovci sudruhovia preberu zo sna...hadam vam dovolia si s nimi aj poraaadne vypit, a mozno vas aj odvezu na tej haraburde...chi chi chi
vojak11 pred 15 rokmi a 6 m
šak Rusi
skylinegtr34 pred 15 rokmi a 11 m
každý poriadny rus má doma tank,či?
mackousiak pred 16 rokmi a 1 m
ta pijani človek hočo porobí
thomy6 pred 16 rokmi a 3 m
no a co vypil a kec se na druh dennnnn zobudil s tankom v garazi ta nwm
alfa pred 16 rokmi a 7 m
To aj ja chcem miesto auta Tungusku:D
lime59 pred 16 rokmi a 7 m
Kakaja kultura...... Sedí to. V USA chodia tanky po diaľnici, ničia autá, vojaci,školáci strieľajú ostatných nevinných ľudí a iné... To je však krajina demokracie a neobmedzených možností - "obmedzených".
ipon pred 16 rokmi a 11 m
Kakaja natura,takaja kultúra,takoj narod
delta1 pred 16 rokmi a 11 m
Znovu vidime inteligenciu ruskeho naroda.
mlha378 pred 17 rokmi a 2 m
darmo keby bola nedajboze vojna ta nas rusi setky staty znicia
dejvcz pred 17 rokmi a 4 m
Však ať jim spravi tu chalupu machr
dubacik pred 17 rokmi a 5 m
Zima je zima.Chlasta sa vsade,ci su ruski,americki to je jedno.Co myslite,preco maju skandinavci prohybiciu?Ti by sa uchlastali na smrt
miko666 pred 17 rokmi a 7 m
ten nadporučík povedal, že to spravil neúmyselne a že bol triezvy.
patrik22 pred 17 rokmi a 8 m
ožrani
kobe pred 17 rokmi a 8 m
prepity vojaci