Taký krátky test vašej pozornosti. Veľa trikov a ilúzii pracuje na tomto princípe. Ja osobne som sa na tom nachytal.

Otestujte svoj mozogAutor: cvicenie3 887 videní

Test PozornostiAutor: majkyller13 594 videní

Optická ilúzia so šípkami dokonale zmätieAutor: katka12 707 videní

Neuveriteľná optická ilúziaAutor: hurley4 750 videní

Optická ilúzia - naklonenieAutor: vycapnik31 005 videní

Optická ilúzia pohybuAutor: olaver52 373 videní

Tramp - Ilúzia únikuAutor: pelargonium26 653 videní

Nie, tie kocky sa nepohybujú (ilúzia)Autor: gomez32117 273 videní

Čo dokážu vaše oči a mozogAutor: nellerko2667 186 videní

Šokujúca ilúzia - z celebrít monštráAutor: tommygun32 615 videní

Šípky a kruhy (optická ilúzia)Autor: tchoroid18 572 videní

Preverte svoj mozog - Nebudete veriť vlastnýmAutor: dodo96311 433 videní

Ilúzia 2 rotujúcich osí (najlepšia ilúziaAutor: th0r23 952 videní
clovek113 pred 4 rokmi a 10 m
Proč ste se nachali nachytat? Na vině je vaše důvěra a naše prolhaná smrdutá povaha! :D
neweet pred 5 rokmi a 4 m
sak vymenili vsetky karty WTF xD
pikacu123456 pred 8 rokmi a 5 m
Ja som genialny :D ani raz som sa nenachytal
skimura pred 8 rokmi a 8 m
To je kravina ved vidim že to zamenili
shourikan pred 9 rokmi a 4 m
Ten moment ked niekto napise Moja karta tam bola aj druhy krat :D
prasiak pred 9 rokmi a 11 m
nejak to na mna nezafungovalo skoda ze sa nedozviem preco. ta karta tam bola aj druhy krat
emaerteien pred 9 rokmi a 11 m
ja som si nevybral ani jednu kartu ale zapamätal som si všetky bolo celkom vtipné keď som zistil že sa všetky karty zmenili a že vraj trik :D
peter666 pred 10 rokmi a 3 m
tak podlamna fico vie lepšie oje*avať
badmadafaka pred 10 rokmi a 6 m
Som jediný čo sa nenachytal ?
olaf pred 10 rokmi a 9 m
najprv tam bolo 6 kariet, potom 5. Plus zmenili farby tách kariet čo ostali takže je to vcelku bullshit
peter666 pred 11 rokmi
akože video pohode aj ja som sa nahytal ale kks ja kapem od tych komentarov
shando pred 11 rokmi a 3 m
choďte do pi... s takýmito videami teraz si pripadám ako retard :D že nedostatky :D
roccat pred 11 rokmi a 9 m
ajsne ze som si to vsimol :D
tomilee pred 11 rokmi a 10 m
este ze som si pametal prve dve :P :D
tomasitt pred 12 rokmi a 1 m
myslim ze keby to video pokracovalo dalej a nestrihli by to tak by bolo vysvetlene ze islo o to ze 90 percent ludi si nevsimne jemnych odchyliek...pochybujem ze to bolo tak stupidne a hrali to na to ze si nikto nevsimne taku zjavnu vec
parro pred 12 rokmi a 1 m
moze mi to prosim niekto vysvetlit? :D
drauglius pred 12 rokmi a 3 m
prvy krat som si to pustil bez zvuku :D
leonidasll pred 12 rokmi a 4 m
Dal som sa nachytat :D
adamista pred 12 rokmi a 6 m
tak teraz tie 1 karty su uplne ine ako tie druhe ... :P :D
halayoda pred 12 rokmi a 6 m
toto myslia važne ? logika nepusti omg .... mna nenachytali...