Táto hrozná scéna sa údajne nestala prvýkrát. Niekto sa baví tým, že mačky zalieva betónom.

Týranie zvieratAutor: punk14229 767 videní

Záchrana siamskej mačky uviaznutej na stromeAutor: moriak12 660 videní

Záchrana mačky - ruský štýlAutor: duha04545 349 videní

Záchrana mačky (LVL 1000)Autor: ffmstudio4 657 videní

Koniec týrania psov na Slovensku?Autor: hayduke3 319 videní

Aktivity spolkov na ochranu zvieratAutor: hayduke2 833 videní

Mačka 1, mačka 2, mačka 3Autor: atari17 550 videní

Majú čo chceli... (STOP cirkusom)Autor: ercek8 666 videní

Záchrana mačky, ktorá sa zasekla medzi vzperuAutor: l3bron13 662 videní

Tú mačku musíte zachrániť za každú cenu!Autor: vycapnik31 310 videní

Záchrana mačky z hlbokej studneAutor: peros22 192 videní

Mačky majú 9 životovAutor: katka29 001 videní

Týranie zvieratAutor: blavak6915 162 videní
kubo778 pred 9 rokmi a 10 m
Zabiť alebo stiahnúť z kože zodpovednú osobu. Toto proste normálny človek nespraví, jedine sadista ktorého uspokojuje mučenie bezbraného zvieraťa.
blekauti pred 10 rokmi
kdo toto udelal, si opravdu nezaslouzi zit na tomto svete.
bono pred 10 rokmi
keď som ju tam zbadal ako mňauká aj mne prišlo ľúto, ale prežiť v betóne, ktorý vytvrdne dokáže asi len mačka
ayettista pred 10 rokmi
Konečne záchrana mačky, čo aj má zmysel, nie ako tí zosekávači stromov.
maj0v0 pred 12 rokmi a 3 m
Pre tie prípady bol trest smrti adekvátny ...
draculienka pred 12 rokmi a 3 m
tak tomu co toto sprawil by som halwu zaliala do betonu ....
skaryn pred 12 rokmi a 7 m
takému zobrat status človeka.Taký sme bohovo najinteligentnejší až sme najhoršie tvory na planéte..
markelof pred 12 rokmi a 9 m
nn odvolávam to takej vysokej rúry bi nevyskočila.
markelof pred 12 rokmi a 9 m
Podla mna tam padla sama.
1peso pred 12 rokmi a 10 m
Rešpekt pre toho čo jú zachranil
neclovek pred 13 rokmi a 2 m
Ked dali pohlad na to ubohe maca tak ma skoro porazilo... Takychto ludi by som mucil.
matadoro pred 13 rokmi a 3 m
Vživote nepochopím takýchto ľudí prečo to robia :(
vytvoreny22 pred 13 rokmi a 4 m
Mala by to rýchlejšie za sebou keby ju zaliali ... Takto jej predĺžili jej život o pár dní :) Zbytočne :)
megatronn12 pred 13 rokmi a 4 m
chudera :(
puco15 pred 13 rokmi a 4 m
ešte dobre že ju našli teraz, stačil by deň a už by zdochla :(
leela11 pred 13 rokmi a 4 m
bože chudera :(
bampelito pred 13 rokmi a 4 m
Sám mám mačku a toto video mi bolo dosť nepríjemné. Chvalabohu, že ju vytiahli.
vastus pred 13 rokmi a 4 m
Jedna zdochne, dalších dvadcať sa narodí...
antixxx pred 13 rokmi a 4 m
podla mna tam mohla aj padnut
iwaldo77 pred 13 rokmi a 4 m
podla mna bola ta mačka v rure ked ju osadzali..... neverim že by ju tam niekto šupol ale aj ano tak zabetonovať mu vajcia!!!!!