Aleš Háma,vodič a moderátor obľúbenej televíznej súťaže v jednej osobe,to jednoducho psychicky nezvládol.Posúdte sami,či by ste z nervami vydržali vy

Hrôzostrašný žart v taxíkuAutor: v4v223 296 videní

Typy ľudí v taxíku (NB)Autor: 12error21 655 videní

Najhorší speváci na sveteAutor: rowdies24 319 videní

Minecraft - Najhorší vírusAutor: topvideos3 520 videní

Idiot v taxíku (Rusko)Autor: peto190139 425 videní

Dvaja najhorši bojovniciAutor: noone3 774 videní

Najhorší speváci z X - Factor 1. časťAutor: domusa9 747 videní

NAJHORŠÍ KOP SVETAAutor: markusferrari4 334 videní

American idol - najhorší spevákAutor: qoky113 067 videní

Najhorší letný hitAutor: emilek18 555 videní

Najhorší porno dialóg 2Autor: salemlord79 358 videní

Minecraft Animácia - Najhorší VírusAutor: nemesis984 143 videní

Najhorší porno dialógAutor: salemlord137 520 videní
kikoosvk pred 13 rokmi a 4 m
nechápem ako nezvládol však tam nikomu hlavu nerozbil ani nič podobné
polamana pred 13 rokmi a 4 m
moderátor by si zaslúžil mesačnú pauzu
lucassino22 pred 13 rokmi a 4 m
tak nerob tu show ked mas iba 1 nervy
klobaskovitch pred 13 rokmi a 4 m
Poriadny inteligent :)
eatme pred 13 rokmi a 4 m
Nj...takých debilov nájdeš všade...s úsmevom od ucha k uchu a prázdnota v hlave!
svarais pred 13 rokmi a 4 m
drogy su zle :D
italiana pred 13 rokmi a 4 m
:D