Atlanta, USA: Pracovník SBS sa pred obchodom dostal do konfliktu s dvoma ženami z "ghetta", po tom, ako zahriakol ich deti. Papuľnatá matka nakoniec schytala "trochu voltov".

Taserom do chrbtaAutor: muerte30 060 videní

Na férovku so sekuriťákomAutor: bojovnik135 754 videní

Prvý raz na gynekológiiAutor: yhnatko11 136 videní

Vojaci vs. taserAutor: devildog91133 021 videní

Zasiahnutý taseromAutor: tigrica18 925 videní

Taserom mu nepriamo spôsobili popáleniny (USA)Autor: batuchan24 371 videní

Opilčeka dal „do kľudu” policajt pomocouAutor: svetom7 744 videní

K.O. taserom pre cigaretuAutor: tigrica28 012 videní

SBS-kár na nezaplatenie!Autor: atari19 773 videní

Žena zaútočila na pracovníkov SBS, štátnaAutor: godzilla7 812 videní

Dajte tomu SBS-károvi odznak! (Rusko)Autor: rudy11124 064 videní

Muž dráždil pracovníkov súkromnej SBS počasAutor: tomek74 138 videní

Prepadnutá SBSAutor: medialko6 462 videní
halloween pred 4 rokmi a 7 m
skor to vizera ako nigeria nez amerika
olizaret1974 pred 6 rokmi a 10 m
Ty opice patří na plantáž a pořádný karabáč na ně , to mě žádnej nevymluví.
titan1112 pred 9 rokmi a 10 m
sbskar mal zavolat policiu a nie tam robit frajera
remedic pred 10 rokmi a 9 m
pekny vzor pre male opicky
1tornado1 pred 11 rokmi a 5 m
2:12 ty kurvo :D...
bobo5 pred 11 rokmi a 7 m
opice toho je plna amerika preto je tam kde je
diablo3331 pred 11 rokmi a 7 m
Král rozumu oroduj za ne
jaro33 pred 11 rokmi a 10 m
Padla jak kabela
kub1k pred 12 rokmi a 10 m
Skoro som odpadol jak vybehla ta Raspuša :D :D :D
lalalal pred 12 rokmi a 10 m
jak doska padla :D
tichyamok pred 12 rokmi a 11 m
to iste ako u nas romove D :D
bobalkinson pred 13 rokmi
hned dat dole staci jedna .su to len opice fuj skarede.aj decko by som kopol do hlavy vsetkych by som pobil zavolal ich muza nech si ich odvezie a keby mal problem aj jeho dat dole bum bum a konec spiny opiciacke.
jumperhd pred 13 rokmi
:D by som ju uzemnil hned.. a to sa ten SBS ešte dobre zachoval.. ked vidím tie ruky tak by ranu asi nezvládla najlepšie :D
er4gon pred 13 rokmi a 1 m
kks.. Ten SBSkar mal tej krava papuľnatej tresnúť a bol by pokoj.
tms2554 pred 13 rokmi a 2 m
tak by som tomu debilkovi nadrbal.....
cibi543 pred 13 rokmi a 3 m
Jak ju vyrovnalo :D
nine pred 13 rokmi a 4 m
4:38 ciboha tota ma rit jak dazdnik, sa da pod nu skryt
telefonbudka pred 13 rokmi a 4 m
kokos ako cigani otras len dufam ze aj tie deti si to zapamatali ako mame vystrelo nohy
nikiksvk pred 13 rokmi a 4 m
pre tých ktorým sa to nechce pozerať celé, ako mne :D ... stači zapnuť od 03:15 :D
g1mp pred 13 rokmi a 4 m
žije ešte ujo SBSkár ? :D