Ako vidíťe v New yorku to není ako na Slovensku ľidia tam žiu aj o 13.14 rokov menej je tam kopu smogu fujj tam by som bývať nechcel

Život v uliciach New YorkuAutor: mato19888 933 videní

Tipické mesto New YorkAutor: kozula814 122 videní

New York v roku 1928Autor: lukooo36 306 videní

New York Police Department v ManhattaneAutor: laan9311 455 videní

A Taste of New York (timelapse)Autor: lilinka6920 927 videní

UFO z Londýna už aj v New YorkuAutor: mounty105 379 videní

Takto sa v New Yorku kradnú bicykleAutor: cast34 231 videní

Timelaps z New YorkuAutor: mordor510 963 videní

Slovak in New YorkAutor: marsellodoit4 157 videní

New York vo farbe v roku 1930Autor: lukooo2 676 videní

Čo počúvajú v New YorkuAutor: vinyltronic20 438 videní

V New Yorku Sting - Englishman In New York VidiekAutor: markster15 videní

Times square New York v nociAutor: vabene20 910 videní
kozula81 pred 13 rokmi a 5 m
0:02 aké šttrašidelné
kozula81 pred 13 rokmi a 5 m
V tokiu sa zdravo stravujú tu nie
puska pred 13 rokmi a 5 m
Tam by ma riadne oči štípali..
turbofen pred 13 rokmi a 5 m
O 13,14 rokov menej ako my? To hádam nie :)
kozula81 pred 13 rokmi a 5 m
new york je nezdravé mesto!
eatme pred 13 rokmi a 5 m
To je ten smog? No nič moc...
freeco3 pred 13 rokmi a 5 m
tu pomreme od hladu coskoro aj o 30 rokov skor ako by sme mali...ked to tak pojde dalej na SK