Dobrý song nemyslíte ? ;D .....

„Bože jak je to nudné!“ (Poliaci na horskejAutor: heminko39 710 videní

Moj prvý SongAutor: 007juro3 169 videní

SEMARGL - Tak, KurwaAutor: alexilaiho12 006 videní

Top 50 pornstarAutor: andycool9 876 videní

Ó kurwa 2Autor: matuzo1924 943 videní

Ó kurwaAutor: bmw39878104 081 videní

Phortoreno - Basshunter songAutor: phortoreno3 163 videní

Pulcino Pio - hit z TalianskaAutor: gabash115 363 videní

Ukrajinská štetka si vytrela riť s ukrajinskouAutor: bananqtz1 310 videní

Tanec lacnej ženyAutor: suky8 393 videní

O kurwa, ja pierdole!Autor: overrated82 439 videní

Barack Obama songAutor: saver5 594 videní

Antirasistický songAutor: rasista7 594 videní
jingsaw18 pred 13 rokmi a 6 m
minule mi presne tento text behal po hlave :D a potom do toho original 4 kone vrane :D
terran93 pred 13 rokmi a 6 m
To je taká k*kotina až je to dobré :D