Vždy som to tvrdil a aj to tvrdiť budem, že všetká tá debilita prichádza zo západu.

Nežné ženské pohlavieAutor: tommygun85 568 videní

Pravá dievčenská bitkaAutor: jolaus134 587 videní

Bitky histórieAutor: wansawer22 703 videní

Jedinečná dievčenská fail kompilácia za rokAutor: ac87 479 videní

Dievčenská bitkaAutor: asman27 997 videní

Tri poľské grácie sa nezhodli (bitka)Autor: arilus68 720 videní

Kartónová bitkaAutor: hladacik22 013 videní

Dievčenská bitka so smrteľným koncomAutor: muerte204 364 videní

Najväčšia kancelárska bitka v históriiAutor: boomer8 148 videní

Kompilaris #12 - Opilecké bitkyAutor: kompilaris134 540 videní

Dievčenská bitkaAutor: kedzbe19 332 videní

Teda Ukrajinci nechcú ale mi pošleme armáduAutor: jano77873 videní

Emo SymfóniaAutor: shelby14713 001 videní
uzivatelmjvd pred 3 rokmi
čo ja viem.. mna to celkom rajcuje :D:D:D
dhamika pred 4 rokmi a 5 m
Na tych zenskych hajzloch clovek zazije viac jak na festivaloch😂
panko1234 pred 6 rokmi a 4 m
mohli mi radsej vycucat pindur :D
foka pred 10 rokmi a 1 m
Kolko vlastne vydrzala cela ta EMO kok0tina? Dva roky? Tri?
jakub1302 pred 11 rokmi a 6 m
Nuž nedostatok sexu treba niečím nahradiť :)
0x321 pred 11 rokmi a 10 m
Ach, to je tak sexi :D
raek pred 12 rokmi a 1 m
blby nadpis a este blbsi popis
fionka15 pred 12 rokmi a 1 m
arana s maru
danonimo pred 12 rokmi a 6 m
keby si radšej kvalitne zašukali,lepšie by bolo : )))
sibirskytiger pred 12 rokmi a 6 m
tvrdy anal :DDDDDDDD
sancrosanct pred 13 rokmi
ved to je fakova bitka, vopred dohodnuta.. 1:01 - okey, ready? :D
roning pred 13 rokmi a 2 m
naval rit a ne show :D
wl4do pred 13 rokmi a 4 m
stopli ich, a akoby nič :D
shonqa pred 13 rokmi a 5 m
Este stale nechapem, preco sa u nas vysiela relacia pestunka ...
antibiotikum pred 13 rokmi a 6 m
toto byt sport baba nebaba ostriham vlasy do hola a vyhram upe vsetko :D
letec pred 13 rokmi a 6 m
0:53 pekne cicinky. :D
lookback pred 13 rokmi a 6 m
Ženské bitky sú na H bo sa stále len tahajú za vlasy :/
naliatanatalia1 pred 13 rokmi a 6 m
:D
majko1997 pred 13 rokmi a 6 m
Šak nesu ani rovnako oblečene..:D no ta čo sa bijú :D :D
misiak912 pred 13 rokmi a 6 m
Viete prečo emáci chodia všade neskoro? Lebo kto neskoro chodí, sám sebe škodí. :)