Takže máme tu chalana Jána z Česka, ktorý má chúťky na policajtov. Myslíte si, že je to iba hrané?

Jan Zelenka hľadá priateľaAutor: almano117 162 videní

Jan Zelenka - Tři oříšky pro PopelkuAutor: chefenew7 606 videní

Vianočny špeciál od BuZelenkyAutor: jorg16 375 videní

Ján Zelenka - vysvetlenieAutor: gabqo10 276 videní

Jan Zelenka a Bratislavské metroAutor: uzmam5nick9 865 videní

Honzík 3Autor: pepek77773 082 videní

Honzík 4Autor: pepek77773 702 videní

Honzík 2Autor: pepek77773 837 videní

HonzíkAutor: pepek77772 605 videní

Ruský gay bitkárAutor: titi4483 072 videní

I - FetkaAutor: gabqo5 571 videní

WHY ARE U GAY?Autor: allahuakbar4 582 videní

Keď sa vám kamarát prizná, že je gayAutor: s3diment10 805 videní
komarbodac pred 4 rokmi a 8 m
Chlapče, krvavý orol by tvoje chúťky vyriešil. Des a hrôza...
minopino666 pred 5 rokmi a 7 m
trápne mi je aj za neho..... úbohé hovädo
maco10001 pred 7 rokmi a 10 m
booože kam speje tento svet
zer0 pred 8 rokmi a 5 m
čo sa mu stalo chudákovi ?
kain1 pred 9 rokmi a 1 m
ano spouta te a nakope do hlavy. mozno potom aj najde nejaky mozok v tej tvojej skatuli.
abdelhedi pred 9 rokmi a 2 m
Toto je nádej Ceskej Republiky , odkedy sa od nás odelili tak sa u nich vo veľkej miere oteplilo
kenderica pred 9 rokmi a 6 m
to ho este nikto nezabil
hovedo11 pred 9 rokmi a 10 m
buzzicku cesky smrd zesa nehaby
reaper666 pred 10 rokmi a 8 m
to som nemala vidieť :D :D
nick2821 pred 10 rokmi a 8 m
keby si bol zavrety vo vysetrovacke jeden vikend tak neviem ci by si mal taku dobru naladu ..
potmehud pred 11 rokmi
vsimli ste si ze tu nie su skoro ziadne prohomo komentare? ako su pod inymi videami? co furt dokola moralizuju...preco asi? aj oni sa hanbia za tohto psychopata a vazeni pani a dami pro homo co viete len mudrovat a moralizovat do nas do vacsiny populacie otvarajte si svoje huby aj ehm nad nekorektnejsimi videami, ako je napriklad toto a nie len tam kde sa vam to hodi inac ste presne takymi istymi pokrytcami ako my co o nas tvrdite...nazdaaaar
jayxbushido pred 11 rokmi a 1 m
Aj keby to hral tak je GAY !!!!
pitoduda pred 11 rokmi a 3 m
buzig
darcaorganov pred 11 rokmi a 4 m
hrá to skvele ale ak nie tak ten obušok by som mu zapichol do riti tak hlboko že aj chirurg by bol bezmocný
tonda249 pred 11 rokmi a 5 m
jemu by trebalo asi poriadnu bitku ked ma takze sado maso chutky.
miromen pred 11 rokmi a 5 m
BUKVICA :d
jaason pred 11 rokmi a 5 m
nace taketo sracky sem?
bolimavajo pred 11 rokmi a 7 m
tak čech no ...
kasper2221 pred 11 rokmi a 7 m
:D buzerant
luciferosobne pred 12 rokmi a 1 m
toho si v pekle vychutnam...