Jednoduchý ale účinný stroj na kúskovanie dreva.

Kálačka na drevo z UkrajinyAutor: kozarohata154 858 videní

Kálať drevo v blízkosti odparkovaných áut?Autor: tchoroid13 738 videní

Dôkladná kálačka = "trieskovačka"Autor: maschinero19 500 videní

Volali ho kálačkaAutor: arectorpili41 385 videní

Mobilná kálačka Posch Spaltfix K-3800Autor: maschinero70 674 videní

Poľská kálačka na drevoAutor: muerte551 366 videní

Efektívne štiepanie drevaAutor: medialko157 950 videní

Klinová kálačka (Rusko)Autor: conan56 299 videní

Jednokoňová kálačkaAutor: wilonator95 049 videní

Pílim, píliš, pílime (chystáme drevo na zimu)Autor: internetomsvetom2 838 videní

Kompilaris #11 - Kálačky, štiepačky a inéAutor: kompilaris68 069 videní

Hydraulická sekačka na drevoAutor: rowdies88 875 videní

Čo sa dá vyrobiť z hrubšieho polena?Autor: brekeke93 382 videní
uzivatelmjvd pred 4 rokmi a 11 m
1:09 skoda takeho velkeho praku!
dhamika pred 5 rokmi a 4 m
Sak to je drvicka... Nebude stihat prikladat a zhori mu to jak fakla....
agtmax pred 7 rokmi a 1 m
to je tam ked dostanete na vianoce zvaracku a napadaju vas iba kokociny
michal53qsa pred 8 rokmi a 3 m
by ma zaujimala zivotnost toho kruhu, ktory to seka ...po par hodinach je to ohnute si myslim...
kavabunga pred 10 rokmi
Však to melie na šteliny. To aby každých 15 min. chodil prikladať do pece :D To je aj do krbu malé :D
tomi88 pred 10 rokmi a 8 m
A bacha na ruky:D
naburko pred 10 rokmi a 10 m
Bože fuuj jak to drobí. To aby som vreco do pece nasypal hentakých odbrobiniek čo z toho vylezú
sypac pred 10 rokmi a 11 m
kálal už niekedy autor textu ? :D :D :D
bayer3 pred 11 rokmi a 10 m
To akože jaky kotel tam ma?? šak to štepky akurat tak z toho roby...
andyrs1 pred 11 rokmi a 11 m
to v com kuri? take smeti robi z toho dreva
speedy123 pred 12 rokmi a 1 m
podla mna by viac spravil z motorvou pilou ale napad to bol celkom dobry
pesimista pred 12 rokmi a 1 m
Len nech dava pozor na ruku.
marekscorpio pred 12 rokmi a 1 m
je to prevod zadného kolesa z traktora z diskom bez pneumatiky upraveným na tento účel
senican pred 12 rokmi a 2 m
na taketo stiepanie by som sa mohol vysrat, to tak na brikedy do grilu a nie do kotla
kadan pred 12 rokmi a 3 m
na triesky dobre
amonet pred 12 rokmi a 4 m
Ja tych ludi nechapem tolko napadov :) Vsak patent a tipek je milionar nech sa ku peniazom dostanu aj kus rozumny ludia :)
bubator pred 12 rokmi a 10 m
je to parada, ale neviem co by to robilo s vecsimi a tvrdsimi kuskami
pitbulpit pred 13 rokmi
to je na tuškove baterky ? :D
2fast5dnb pred 13 rokmi a 6 m
ou, vopchat tam tak ruku. ktory debil by to robil, ale aj tak :D
kaci171 pred 13 rokmi a 7 m
už len poriadny zdroj elektriky nato :D