Novinár na tržnici v Nanjing, hlavnom meste provincie Jiangsu v Číne natáča ponuku psov pripravených na predaj. V Číne totiž neexistuje žiadny zákon, ktorý by zakazoval predaj a konzumáciu domácich zvierat. Čína je podľa mňa poriadne chorá krajina.

Psy k obedu (Čína)Autor: henrich18624 209 videní

Čínska armáda 2Autor: perpil114 259 videní

Test kvality surovín na čínskej tržniciAutor: hlavotis46 770 videní

Čerstvá čínska kuchyňaAutor: noone53 452 videní

Dobrú chuť Vám praje osadenstvo čínskejAutor: sebaboh3 154 videní

Čínska zásahovkaAutor: benyxxxxx23 292 videní

Čínska Ľudová oslobodzovacia armádaAutor: fretka111111 977 videní

Cvičenie čínskej armádyAutor: muerte23 390 videní

Na čínskej pošte pred VianocamiAutor: mondragora29 955 videní

Čínska policajná obranaAutor: perpil177 576 videní

Čínska škola pre cirkusových psovAutor: kobrick11 541 videní

V Pekingu oslávili 70. výročie ČLR vojenskouAutor: internetomsvetom2 924 videní

Tradičná výroba čínskej pálivej omáčkyAutor: predstojnica32 894 videní
snippah pred 6 rokmi a 11 m
To je jedalny listok slovenskeho raper P.A.T :D
martingzd pred 7 rokmi a 8 m
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
martingzd pred 7 rokmi a 9 m
K.U.R.V.I. čínske!!!!! Treba všetkým poodsekávať končatiny a nechať ich pokapať ked sú schopný niečo takéto spraviť!!!
bigzabak pred 8 rokmi
ty smutne psi pohledy .. :( kdybych jich tak mohl zachranit
rdprdprdp pred 8 rokmi
hajzli.......pre toto ich neznášam...pakáž sku...vená...!
kriegsmarine pred 8 rokmi a 1 m
ok fajn....nech jedia psov....ale aspoň keby sa humánnejšie správali....za to ich chovanie by som ich vybombardoval pre výstrahu...pokiaľ by sa nenapravila tak genocída celej číny
titan1112 pred 8 rokmi a 3 m
kolko pesa je
nasramslnieckaro pred 8 rokmi a 3 m
nevizerali velmi cerstvo. a boli aj dost stare kusy. masko musi byt makke nie ako z gumy.
fajnchalanisko pred 8 rokmi a 9 m
V Česku bola tradičná štěkaná alebo psíčková s hafanátky :D :D :D
kain1 pred 9 rokmi
kto sa nad tymto pozastavuje tak toho o cinanoch araboch japoncoch a inych uchlackych krajinach vela nievie. toto je nic oproti tomu co skutocne robia. :D
adam2112 pred 9 rokmi a 1 m
ten v 0:15 je celkom chutny :D
janis857463 pred 9 rokmi a 9 m
mne to az tak nevadi, pre indov je svata krava, pre egyptanov macka, pre zapadniarov pes, co na tom...
rko pred 9 rokmi a 9 m
ako pre každého mäso znamená niečo iné. pre nich je to ako pre nás kura ale jesť psa nie je ani cool a musí to byť aj dobre nechutné mäso takže aj tak to nedáva zmysel. kurací alebo bravčový stejčík krásne okorenený...to je už iné
1eyenekenerepes1 pred 10 rokmi
Podla tych vasich komentarov ste take iste hovna ako oni
sooolaresss pred 10 rokmi a 2 m
ooo zachrante siroty ooo
kuafix pred 10 rokmi a 5 m
kuy sikmooke vyku*vene..............................
piter6 pred 10 rokmi a 5 m
kurvy sikmooke... a potom to takto konci ked je ludi velmi moc a hra sa to na tradiciu :(
solar pred 10 rokmi a 5 m
iny kraj iny mrav hehe
jsch3 pred 10 rokmi a 11 m
je mi kua na grc z toho.
david456 pred 10 rokmi a 12 m
To su hnus ľudia take pekne psiky na konzumaciu mohli ich daťaspoň do utulku a ne na konzumaciu take smutne oči :(