V Amerike sa neoplatí srať policajtov lebo vás rovno odbachnú.Len nerozumiem prečo vystrelil až tri krát.Čo vy na to?

Strieľal na policajtaAutor: golfoo137 222 videní

Muž s nožom a policajtAutor: buchnad97 356 videní

Policajt zastrelil neozbrojeneho chlapaAutor: mrsbrown11 741 videní

Natáčal policajný zásah proti mužovi sAutor: tchoroid7 590 videní

Na policajta zaútočil nožomAutor: tadyjebobr21 025 videní

Policajný zákrok vo Vrútkach na útočníka sAutor: haizel56 374 videní

Žena ohrozovala ľudí v obchode s nožom, malaAutor: buchnad18 741 videní

Smrť plyšovej mačkyAutor: moriak15 308 videní

Suicide squadAutor: bosstonmarsden28 742 videní

Smrť Justina Biebera - upravenáAutor: internetguy89 596 videní

Smrť je smrť!!!Autor: garb7 628 videní

Moslimka zaútočila nožom na policajtaAutor: res16 996 videní

Mama s dcérou zaútočili na policajta, asiAutor: tadyjebobr22 980 videní
luckyluciano67 pred 11 rokmi a 11 m
tri krát a dosť...!!!
lolko111 pred 12 rokmi a 1 m
fake, nefake... ak nerozumieš, tak tu máš vysvetlenie... dvojstrely sú klasika, ktorá sa vyučuje všade vo svete... tento ešte jeden pridal.. žiadny problém.....
crashbang pred 13 rokmi a 3 m
maš pravdu je to fake
terran93 pred 13 rokmi a 10 m
Ten ( zločinec) sa nejako divne zložil na zem po výstreloch. Slovo fake sa my nepáči, tak poviem, že je to hrané ;)