Chlap si z džungle priniesol pekný suvenír - červa.

Suvenír z exotickej dovolenkyAutor: noone63 239 videní

Suvenír z exotickej dovolenky - červ v hlaveAutor: karolko77 284 videní

Nechutný parazitAutor: vabene35 270 videní

Parazitický červ v ľudskom okuAutor: loktibrada38 578 videní

Suvenír z trópov - Dermatobia hominisAutor: hlavotis51 570 videní

Biele krvinky vs. parazitický červAutor: tigrica39 412 videní

Niečo ma šteklí v uchu!Autor: zajacit73 095 videní

Mladý muž, veď ty máš v uchu chrobáka!Autor: tchoroid5 209 videní

Červ v krkuAutor: kalatrava67 456 videní

Suvenír z pieskuAutor: tommyno21 652 videní

Suvenír z dovolenkyAutor: jolaus20 182 videní

Zle počujete, môžno máte v uchu švába!Autor: che47 149 videní

Dievčatko šteklilo niečo v uchu!Autor: adampl47 364 videní
objektzaujmu pred 10 rokmi a 10 m
ktovie co dovlecu tie cierne op*ce k nam
janicko1235 pred 10 rokmi a 10 m
myslel som že su tam dvaja ty chlapy :D
zilko pred 13 rokmi a 5 m
to je zase iba ta gaza... ale nechutne dost :D
vsetkobsadene pred 13 rokmi a 10 m
ten si aj to potrubie z čoho je mozog vytiahol :D
calex pred 13 rokmi a 10 m
by som sa asi dogrcal keby to mam vytiahnut
eriko335 pred 13 rokmi a 10 m
kks tomutam ako vošlo?? :D :D
mrpric3 pred 13 rokmi a 10 m
kto nemal este v uchu dazdovku? :D
conka pred 13 rokmi a 10 m
to vyzerak ako obal zo salamy :D
palike192 pred 13 rokmi a 10 m
kondom?..:D
tigrica pred 13 rokmi a 10 m
primeros :D
jawa250 pred 13 rokmi a 10 m
riadny fake, ze cerv, obyc igelit alebo gaza
dony7 pred 13 rokmi a 10 m
konfeta :D toto vyzerá na hard party :D boh vie čo mal v riti :D
palozo pred 13 rokmi a 10 m
a okrem červa aj tú hudbu? ...mu dali domorodci na CDčku? :)
kerberos pred 13 rokmi a 10 m
bleee....som som sa pogrcal :(
transcendent pred 13 rokmi a 10 m
...snad mu tam nic nenakladol...:p
pisiak3 pred 13 rokmi a 10 m
fuj to co je za humusaka...to si akoze mesiac necistil usi?...nevedel ze tam ma nieco naviac?...ved sa to muselo hybat ked to bolo zive....:/
freeco3 pred 13 rokmi a 10 m
nieje to kus mozgu ? :D
wolfoeso pred 13 rokmi a 10 m
Boha, neznasam hmyz... Ja som taky rad, ze zijem v tomto pasme... Mna by porazilo v exotickych krajinach...
flaout pred 13 rokmi a 10 m
Tak vidím že už ma v tom prax a nebol to jeho prvý a asi ani posledný uchožrút
lukas pred 13 rokmi a 10 m
jasné, to čo si ťahal pásomnicu cez ucho ? :D