"doberman" sa korčuluje, troška ju hádzalo, nuž aj 3 panáky spravia neco dosebe :D:D:D:D

Votrelec vs "doberman"Autor: klejka9 852 videní

Zimá pohoda na ľade a náš buldočekAutor: evika147 974 videní

Doberman a toboganAutor: jolaus24 386 videní

Doberman šteniatkaAutor: tajfun510 333 videní

Len ma pokúšaj !Autor: monsio2 514 videní

Doberman a dieťaAutor: pseudonka33 021 videní

Doberman a laserAutor: tigrica28 806 videní

Vycvičený dobermanAutor: tigrica17 070 videní

Prechádzka alebo pevné nervyAutor: tozobor17 501 videní

Korčuľovanie v Selciach KmeťoAutor: kmeto325 279 videní

Apetor sa šiel korčuľovať po tenkom ľadeAutor: kobrick18 235 videní

Útok dobermanaAutor: majklnajt50 285 videní

Pes na Lade (JFB)Autor: kikusqajb72724 713 videní
noby pred 13 rokmi a 11 m
ze doberman :)