Určite ste už niekedy zažili déjà vu, že? Toto dokumentárne video vysvetľuje, čo tento zaujímavý jav znamená a prečo sa sním dosť často stretávame.

Kartový trik - Tivo 2.0 + Deja vuAutor: flourisher5 235 videní

Inekafe - Deja vu(štúdiová verzia)Autor: obilnina14 524 videní

Prince Royce ft. Shakira - Deja vuAutor: noone2 720 videní

5. Dimenzia - myseľ ovládajúcaAutor: ezechyel9997 699 videní

Inekafe - Deja vu (z koncertu)Autor: obilnina14 709 videní

Dynoro, TRFN, ZHIKO – Deja VuAutor: janok5886 videní

Dva a pol chlapa - Deja Vu Super scénka CharlieAutor: andrej218718 613 videní

Oliver Heldens X Anabel Englund - DEJA VUAutor: janok51 330 videní

Déjá vuAutor: bosstonmarsden3 789 videní

Kartový trik - Déja vu (skrátená verzia)Autor: cardtricks1110 934 videní

Inna feat Bob Taylor - Deja VuAutor: buro16111 081 videní

Preverte svoj mozog (dokument).Autor: marianelo13 131 videní

Cesta do hlbin mozgu. 3x Kto nas ovlada?Autor: kotuha2 902 videní
mato1993 pred 13 rokmi
To ohladom veku je hlupost. Ostatne som uz radsej ani necital.
maktub pred 13 rokmi
toto video tu uz raz bolo
rudy375 pred 13 rokmi
Idem sa vysrať.
dar3xgaming pred 13 rokmi
Vsauce ... Rešpekt !
kaci171 pred 13 rokmi
super video,,, naozaj zaujímave,,, zase som o niečo múdrejši, teda pokiaľ mi to v sobotu zase nevypalí z mogu takz. vodka vu :D
br23 pred 13 rokmi
takéto programy keby chodievali namiesto toho drblého panelu, vína alebo krvi :O :( :O
propiska pred 13 rokmi
Kto vidí v čase 0:22 hviezdičku v pravej vrchnej časti obrazovky, tomu sa splní veľký sen, ale musí zdieľať tento text...
maximqo pred 13 rokmi
Konecne video od Vsauce na mojevideo :)
gelnican pred 13 rokmi
páči sa mi ako artikuluje tu angličtinu :)
durmitor pred 13 rokmi
3:45 hypnagogicky zaskub....hm to sa mi stava obcas hlavne druhu noc po opici a je to obcas aj neprijemne
offroader926 pred 13 rokmi
No neviem, ale ja som déjà vu ešte nikdy nemal :)
eighty pred 13 rokmi
Neviem to dopozerat. Ten jeho hlas ma neuveritelne....:(
steelersfan007 pred 13 rokmi
no mne sa už pár krát stalo, že sa mi snívali veci, ktoré sa následne stali..nič veľké, ale mal som v ten moment čudný pocit :) ..ak to teda môžem tak nazvať, bolo to déja vu :D
fusko pred 13 rokmi
Pochopiť mozog je viac náročnejšie ako pochopiť matiku :D :D :D
erinko97 pred 13 rokmi
zdá sa mi to alebo tu toto video už bolo ??? či mám déjá vu zasa :D
mikigtas pred 13 rokmi
Ked vo sne padam tak to je este OK.. horsie bolo ked namna vo sne spadol pavuk a frajerka dostala sekundu nato laktovku do xichtu :D
teran25 pred 13 rokmi
deja vu, presque vu, jamais vu...... co je vu :-?
tightfish1 pred 13 rokmi
Hovori sa ze ak padate v sne, tak sa zobudite. Velmi to chcem overit ale vzdy na to v sne zabudnem a ked si na to spomeniem, bojim sa vyskocit z okna lebo co ak to sen nie je :D
hejnoslav pred 13 rokmi
Ešte zabudol dojsť zprava...zľava už došiel, aj z dola už došiel...jaaj ešte z hora :D
mari530 pred 13 rokmi
naozaj zaujimave